Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fociőrültek! Hogy lett a...

Fociőrültek! Hogy lett a szerelmetek ez a sport? Játsszátok is vagy csak nézitek? Van kedvenc csapatotok/játékosotok?

Figyelt kérdés

2016. dec. 13. 20:42
 1/8 anonim válasza:
Én kint voltam 2005-ben a Debrecen-Manchester United meccsen. Azóta imádom a sportot. Sokáig játszottam de abbahagytam amit nagyon megbántam már. Hobbi szinten még játszok, de már késő lenne újra elkezdeni 20 évesen. A DVSC-Manchester meccs óta szurkolok a Vörös Ördögöknek
2016. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amióta eszem tudom kb. azóta a "szerelmem". Régebben játszottam is, de ma már csak hobbiszinten. Nézni meg természetesen nézem, főleg a magyar, német, olasz, angol bajnokságot, de ha rangadó van Spanyolországban, akkor jöhet a La Liga is. Kedvenc csapatok: Ferencváros, Bayern München, A.C. Milan, de ezek mellett is még rengeteg szimpatikus csapat van. Kedvenc játékos: Miroslav Klose, Oliver Kahn, Paolo Maldini, Böde Dani, Toni Kroos, Marco Verratti, Bastian Schweinsteiger, Robert Lewandowski, Nagy Ádám, Nagy Dominik...
2016. dec. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Csak nézni szeretem.Igazából az EB selejtezők szeretették meg velem ezt a nagyszerű sportot💟

Kedvenc csapat:Ferencváros 💜 Kedvenc játékosom:Böde Dani :)

2016. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3#: Micsoda véletlen, engem is csak az EB óta érdekel komolyabban a foci. :)

2016. dec. 14. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ez elég gyakori eset, nem egy-két embert tett fociörűlté a sikeres EB-szereplés, fb-on kis túlzással minden második csaj (!) ismerősömnek is ilyen szurkolós fotója volt. Nekem mindig is tetszett, szerintem az egyik (jó igazából a legjobb) labdajáték, talán csapatsport is. Már kiskoromban focista akartam lenni, aztán jöttek a nagy tornák, először még inkább a BL nagy meccseit (döntők) és a foci vb-t követtem, akkor volt a nagy láz, de egy ideje már minden topbajnokságot (német, spanyol, angol(t is nézném, ha lenne) francia, olasz), és nagyrészt a hazai kupákat és a nemzetközi kupákat is követem. Már inkább a válogatott ami nem érdekel, elég színvonaltalan lett. Kedvenc: Dortmund, Manchester United. Játékos: Paul Scholes, Tomas Rosicky, Heinrikh Mkhtaryan, Zinedine Zidane stb.
2016. dec. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amióta csak az eszemet tudom, Bayern a kedvenc csapatom és focizok is 13/f
2016. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedvenc csapat:Real Madrid


Kedvenc játékos:Marcelo Vieira da Silva Junior


(Megérdemli, hogy ki írjam a teljes nevét.)


Egyébként olvastam, hogy a különféle sportok szeretete öröklődik, a gyerekben megmarad, hogy mikor apu meccset néz és gól van, akkor örülni kell.Elég érdekes dolog.

2016. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én néha focizok hobbi szinten haverokkal de jobban szeretem nézni.2010 ben kezdtem el nézni a focit de leginkább 2011-2014 között szerettem bele nagy hatással volt a VB meg Man City bajnoki címe....Kedvenc csapat:Manchester City meg a Leeds United
2017. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!