Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kik/mi a kedvenc játékosaitok/...

Kik/mi a kedvenc játékosaitok/csapatotok az NFL-ben és miért?

Figyelt kérdés
Illetve kinek szurkoltok idén, ha már a csapatotok kiesett?

2015. jan. 12. 12:20
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Én Eagles drukker vagyok most már második éve, csapaton belül McCoy a kedvenc, csapaton kívül RGIII-t nagyon bírom, kár a sérüléseiért. Idén a Packersnek és a Coltsnak szurkolok, remélem meglepetés lesz :D
2015. jan. 12. 12:22
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
WhoDey! Szóval Bengals :D Nagyon tetszik Dalton és A.J. Green játéka, illetve a védelem tavaly brutális volt, ezért nagyon tetszett a játékuk. Kedvenc játékosom az újonc Jeremy Hill, basszus, ha az az ember kicsit idősebb lesz, szétkapja a pályát. A másik nagy kedvenc Odell Beckham Jr., zseniális elkapó. Idén megnéznék egy jó kis Packers - Patriots meccset... el sem tudnám dönteni, hogy ki vinné el :D
2015. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:

Kedvenc csapat már kiskorom óta a Packers. Csapaton belül Eddie Lacy, a 110 kilós bakkecske, és az újonc Davante Adams, aki már idén is hintába ülteti a védőket egy egy elkapás után, a védelemben pedig a Peppers-Matthews páros. Ja és természetesen Aaron Rodgers, aki fél lábbal is játszik a play-offban :)

Csapaton kívül Gronkowski és Edelman a Patriots-ból, meg az az idióta Sherman a Seattle-ből a nagy szájával :D

Szerintem a Packs-nek nagy falat lesz jövő héten a Seahawks, és akkor a Patriots-nak fogok szurkolni a címért.

De azért hajrá Packers :D

2015. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
Oh, már hétfő van... Akkor ezen a héten :D
2015. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jó látni, hogy sokakat érdekel ez a sport is! :)
2015. jan. 12. 18:58
 6/42 anonim ***** válasza:

Nekem a Seahawks az abszolút kedvencem. Főként azért, mert itt több csapattal ellentétben nem egy vagy két ember viszi a hátán az egész alakulatot. Persze itt is vannak nagy egyéniségek, akik meg tudnak villani, és megváltoztatni egy-egy meccs végkimenetelét.

Csapaton belüli kedvencem Wilson, tetszik a mobilissága, ha kell bevállalja a nagy passzokat, de feleslegesen nem kockáztat. Nagyon jól átlátja a helyzeteket, ha van rá lehetősége elég szép yardokat tud hozni futásból is.

De persze még ott van a vadállat Lynch, vagy Sherman. :)

Nagyon jó lenne egy Seahawks-Pats Super Bowl. Csak jussunk túl a Packersön. ;)

2015. jan. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Igen, a Packs is elég jó tényező idén szerencsére :D Engem kicsit zavar a Seahawks körüli nagy felhajtás már, de tény, hogy kiváló csapat.
2015. jan. 13. 10:27
 8/42 anonim ***** válasza:

Amúgy ezt én is észrevettem főleg az itthoni közvetítéseknél.

Ha pl. Lynch csinál egy 8 yd-os futást, úgy hogy 4-en rajta lógnak, a kommentátorok már ordibálnak, hogy mekkora játék volt, de ha bármelyik másik csapatból csinálja ezt egy futó, nem igazán emelik fel a hangjukat sem. Pedig tudtommal egyiknek sem kedvence a Seahawks.

2015. jan. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Hát Lynch tényleg ekkora tényező lett :D hihetetlen karakter, szerintem is megérdemli a figyelmet.
2015. jan. 13. 19:28
 10/42 anonim ***** válasza:

Colts drukkerként ambivalens érzésekkel néztem a vasárnapi meccset, de... már nem is hasonlít ez az életérzés a 3 évvel ez előttihez. :)

Manninget nagyon sajnálom... lehet, hogy lassan kifut egy generáció.

2015. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!