Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mondanátok nekem "menő"...

Mondanátok nekem "menő" amerikai kosárlabda csapatokat?

Figyelt kérdés
Menő alatt azt értem hogy olyan népszerű, nagy csapat mint mondjuk a fociban a Barcelona

#játék #mozgás #sport #ladba #amerika kosár
2016. dec. 31. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Golden State Warriors kifejezetten népszerű lett, nagyon bevásároltak, durván elit a csapat, az új szurkolók szívesen állnak melléjük. (érthető módon... :D)


Cleveland Cavaliers szintén, bajnokok lettek, a GSW fő ellenfele, valószínűleg idén is ők kerülnek döntőbe keletről.


San Antonio Spurs minden évben töri a borsot a nagyok orra alá, ügyes edző, jól felépített csapat, akik a játék, és nem a sztárok, vagy a marketing szerelmesei, eléggé szeretik a Spurs játékát.


Boston Celtics. Hát, ők a hagyományok miatt. Az NBA legtöbb bajnoki címmel rendelkező csapata. Most építkezés folyik a csapatnál, befiatalítottak jó néhány poszton, plusz az edző személyében is. A következő években lesz elég sok pickjük a drafton, a GM-jük pedig ért a cserélgetéshez.


Összességében, ha Real, Barca nagyságokban gondolkozunk, akkor a Cavs, és a Golden State a két legnépszerűbb csapat. :)

2016. dec. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. dec. 31. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megemlíteném az LA Lakerst és a Chicago Bullst is. Amíg lesz NBA, addig ez a két csapat nagyon népszerű lesz az egész világon...:)
2016. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát igen. Őket a Celtics mellett a múlt miatt lehet megemlíteni. :)
2016. dec. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mindenki más csapatnak szurkol.

Én a Houston Rocketsnak és az

Oklahoma City Thundernek

2017. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!