Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » NFL London 2017?

Wwww1016 kérdése:

NFL London 2017?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Viagogo-n rendeltem meg a jegyem a Baltimore Ravens - Jacksonville Jaguars meccsre és az lenne a kérdésem,hogy valaki vett már itt jegyet hasonló sporteseményre? Mikor érkezett meg a jegy ? UPS futárszolgálattal jön és azt írják valószínűleg az esemény előtt 1 héttel fog megérkezni.Valakinek valami tapasztalat ?



#nfl-london
2017. jan. 21. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem UPS hozta és az esemény előtt 1-2 héttel jött. Mondjuk figyelni kellett, mert a hülye futár nem hagyott értesítőt, és majdnem visszaküldték a jegyet.
2017. jan. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te is a viagogoról rendelted ? :)
2017. jan. 21. 10:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt a jeggyel semmi gond ?
2017. jan. 21. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Jópár éve voltam, már nem emlékszem hol vettem, de szerintem valamilyen ticketmaster vagy hasonló nevű oldal árulta akkoriban.


A jegyeket viszont nem nyomtatják előre ki, így bárki árulja elég későn hozzák csak el.

2017. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem,mert megrendeltem a jegyeket viagogoról és csak ezután néztem utána az oldalnak...és hát nemtudom,remélem minden rendben lesz.
2017. jan. 21. 10:41
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Én is ma vettem NFL jegyet a viagogo-n. Szintén utólag olvastam a késői kézbesítésről és a negatív véleményekről. Neked megérkezett a jegyed? Örülnék, ha megnyugtatnál :)

2018. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!