Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nálatok, hogy kezdődött az...

Nálatok, hogy kezdődött az NFL-nézése, Magyarországon mikor terjedt el?

Figyelt kérdés

2017. febr. 5. 09:08
 1/7 belapus ***** válasza:
100%

Kb. 25 évvel ezelőtt elérhetővé vált nálam egy Screensport nevű csatorna, amely egyetemi futballmeccseket - leginkább a Notre Dame egyetemre hangolódva - közvetített.Éppen akkor egy Jerome Bettis nevű játékos volt az egyik sztárjuk.

Ezután hosszabb szünet következett, majd éppen akkor lett elérhető a Sport tv, amikor a fenti játékos az utolsó mérkőzését játszotta a Steelers színeiben a 40. Super Bowlon.

2017. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2012 super bowl az első meccs amit láttam, aztán rabul ejtett

go raiders :)

2017. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 2013-as Super Bowlt láttam először. Autóztam haza január végén és a rádióban beszélgettek fél órát a sportról, a döntőről. Felkeltette az érdeklődésem, utánajártam a szabályoknak és megnéztem a döntőt(49ers-Ravens), ősztől meg már követtem.
2017. febr. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Csiß ***** válasza:
Kb 2 éve belefutottam egy NFL mez hirdetésbe,megtetszett,megvettem,aztán gondoltam ránézek mi is ez a sport és azóta nézem :D
2017. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem uncsi?
2017. febr. 10. 12:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem :) Illetve persze, tud unalmas lenni egy meccs, de ez minden sportban így van. Az amerikai foci szabályait évtizedekig tapasztalat útján alakították, így az utolsó percig izgalmas tud lenni egy meccs, nagyon ritkán lehet azt mondani hogy eldőlt. Én szeretem az európai focit is, de elég konzervatívak a vezetők, nem mernek a szabályokhoz nyúlni.
2017. febr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én NHL-t nézek
2017. febr. 10. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!