Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ki nyeri idén az...

Szerintetek ki nyeri idén az EL-t?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 16:25
 1/4 MrPifta ***** válasza:

Az a csapat, amelyik a döntőben több gólt lő, vagy amelyik a tizenegyespárbajt megnyeri.

Még 32 csapat közül bármelyik megnyerheti.

2017. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Sevilla idén a BL-t választotta, úgyhogy nem lehet megmondani. :D
2017. febr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az MU
2017. febr. 16. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Schalke, Manchester United, AS Roma, esetleg még a Lyon a legesélyesebb így az első kör után, őket emelném ki.


A Villarrealt is ide soroltam előzetesen, de számomra meglepő módon a Roma gyakorlatilag kiütötte őket már az első körben, idegenben. Az Athletic Bilbaora tettem volna még, mint spanyol, de egyébként is mint esélyes elég erős nevező volt nálam, de ez az APOEL elleni első meccs az ő esetükben is beszédes... egyrészt innen még könnyen kipottyanhatnak a visszavágón, másrészt ha ez ilyen nehezen megy, akkor nem hiszem, hogy sok esélyük lesz a továbbiakban is. A Tottenhammal ugyanez, mondjuk ő velük gondoltam, hogy ez lesz, mert amíg a bajnokságba így szerepelnek, nem fognak ők az ELre menni.


Akiket én még kiemelnék, az a Borussia M'gladbach - Fiorentina párharc győztese, valamelyikük még jó lehet a végéig akár, és a Rostovra is érdemes figyelni.

2017. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!