Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek melyik foci...

Szerintetek melyik foci csapat nyeri a bl-t? Én sajnos úgy érzem, hogy a Bayern München idén bárkit meg fog verni.

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 13:40
1 2
 1/11 MrPifta ***** válasza:
az, amelyik megnyeri a döntőt. Jelenleg még 32 csapat esélyes rá.
2015. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!!!!!!
2015. okt. 8. 15:55
 3/11 anonim ***** válasza:
A Bayern akkor fogja behúzni a BL-t ha tartják ezt a formát és tavasszal nem fognak bealudni, mint 2014-ben (igaz akkor még nem állt össze a csapat). Lehet az elmúlt évek Guardiola-féle kudarcok miatt érzem így, de sztem most sem fognak BL-t nyerni (a Realt várom a végső győztesnek), de az biztos, hogy ha elkerülik egymást, szinte 100%, hogy Bayern-Real döntő lesz. A mostani Barca sérüléshullámot elnézve, utólag elmondható, hogy Guardiola abszolút nem vonható felelősségre a tavaszi BL elődöntőben elszenvedett kiesés miatt, mert az Alaba, Robben kaliberű játékosok hiányát más csapat is simán megérezné.
2015. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért ha a barca játékosok felepünek meg januártól jönnek az új játékosok akkor ők is labdába rúghatnak a serlegért.
2015. okt. 8. 17:23
 5/11 A kérdező kommentje:
*felépülnek
2015. okt. 8. 17:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, Turannal a középpályán már izom is lesz nemcsak ész, és ott van még Vidal, aki tehermentesítheti Alvest (de sztem jobb is nála). Szóval ha sikerül a tavaszi formába lendülni jövőre, akkor van esély a címvédésre, ami remélem be is következik. Persze amit írtam, a jelenlegi helyzet alapján reális.
2015. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Real-Bayern-PSG trió a legesélyesebb, én úgy gondolom, közülük én is a Bayern-t tartom legvalószínűbbnek. Esélyes lehet még a Barcelona, Atlético Madrid, és én azért nem írnám le a két manchesteri gárdát, az Arsenalt vagy a Juventust sem, bár ez utóbbi 4-es max. sötét ló, nem valószínű, hogy nyernek, de amúgy ez a kifejezés teljesen illik rájuk, az Arsenal is volt már idén nagyon fent és nagyon lent is, utóbbi főleg a BL-be volt, a United-nak is voltak szép pillanatai, de pld. most kaptak 3-at az Ágyusoktól a hétvégén, továbbá a PSV is megverte őket, a Citynek már muszáj erősnek lennie, olyan kerete van, mégis képesek, főleg itt a BL-ben botladozni, a Juventus meg olyan mint tavaly a Dortmund, egyelőre itt nagyon meggyőző, a bajnokságba meg gyenge, talán egy eggyel jobb kiadású Dortmunddal van dolgunk, kíváncsi leszek mi sül ki ebből...


Bayern - PSG döntőt tippelek.

2015. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De az tényleg ne felejtsük el, hogy nagyon hosszú még a szezon, eddig is sok erőváltozás volt, pld. a Mönchengladbach is eleinte azt hittem simán kiesik, most már kezdek hinni abban, hogy az egyenes ágas szakaszban még találkozhatok velük. Ugyanígy tavaly a Barca teljesen szét volt esve év elején, erre tél környékén úgy megépült a csapat, hogy a komplett vagyonom rá raktam volna a győzelmükre.
2015. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyre többet olvasok arról, hogy a barca közel àll Coutinho megszerzéséhez. Szerintetek ha összejön akkor beleillik a barca jàték stílusàba?
2015. okt. 8. 20:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Az óriási igazolás lenne, gyakorlatilag egy támadó szellemű Iniesta utód, aki Neymarral nagyon jó párost alkotna a bal szélen. Akkor aztán tényleg óriási lenne a támadósor variációs lehetősége. Nemhiába akarja a Real is leigazolni, na persze nem azért, mert szükségük lenne rá, hanem már évek óta azt az undorító módszert folytatják, hogy rászállnak azokra a játékosokra, akik erősítést jelenthetnek a Barcának (pl.: Neymar, Rakitic, Danilo, Kroos és most Pogba ill. Coutinho).
2015. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!