Pár nappal ezelőtt a PSG 4-0-ra szétalázta a katalánokat, és szerintetek most itt a vége a Barcának?

2017. febr. 16. 19:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy a 87. perc után a PSG-nek összesen 4 db sikeres passza volt, ebből 3 a gólók utáni kezdőrúgásból! Illetve az egész meccsen Ter Stegen-nek, a Barca kapusának, több sikeres passza volt, mint bármely PSG játékosnak, pedig azért nem kis nevek játszanak ott a középpályán...

Ez mindent elmond a két csapat mentalitásáról szerintem. Ezt a továbbjutást a Barca akarta jobban, márpedig ha valamiben felülmúlta aznap a PSG-t a Barca, az az akaraterő, és a hit volt. Így teljesen megérdemelt a továbbjutás

2017. márc. 11. 10:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Istenem... és nem azt magyaráztam végig, hogy egyikük se játszott jól, csak a PSG-nek kabaréba illő jelenetei voltak, a Barca meg legalább akart és passzolgatott a PSG tizenhatosa körül, amiből csurrant-cseppent valami? Színvonaltalan volt a meccs, nem játszott jól egyikük se... A 6 gólt meg nem megmagyarázom, hanem látni kell gól és gól közti különbségeket, komolyan ha mindent ilyen fekete-fehéren láttok, akkor felesleges veletek beszélni. Ha pld. Neymarnak nem megy be az a szabadja, máris nincs, csak 3 barca gól. A 6ból kettő 11es volt, ami egyik se 100%-os gólhelyzetet megakadályozó fault után lett megadva, és a második erősen műesés is volt. Az első két gól is inkább a PSG bénázásából jött össze... de nem is ez a lényeg. Hanem, hogy ezek a gólok, nem azt támasztják alá, hogy ez egy jó Barca lett volna, vagy egy jól működő klasszikus Barca játék, ahol kijátsszák mattra a helyzeteket és sorba lövik a gólokat. Mindent elmond, hogy 4 rögzített szituációs góljuk volt, és még a maradék kettőből is egy öngól volt. Komolyan annyira hülyék vagytok... ne értsétek meg. Mit magyarozok meg? Én nem vagyok elfogult, lesz*rom a Barcát, ha jól játszanak, első leszek, aki méltatja őket, ahogyan az utóbbi Bl győzelmük kapcsán játszottak. Én csak leírtam mi volt ennek a győzelemnek a hátterében. Az utolsó 4 gól konkrétan egy se klasszis Barca gól volt, ami kapcsán azt mondtam volna, hogy igen, ez a nagy Barcelona, akik most csak megmutatják, hogy elaludták az első meccset. A 3. egy tizi volt, ami ráadásul véleményes volt, meg nem 100%-os gólhelyzet, a 4. ugye a szabad, oké Neymar klasszis, de megint nem egy akciógól, egy kidolgozott helyzetből. Utána meg hozta magával azt, hogy a Barca fejetlenül támadott, a PSG 7 perc alatt se tudott ezzel mit kezdeni, pont amit írtok, hogy alig volt passzuk az utolsó x percben... ez elfogadhatatlan ilyen szinten. Olyan helyezkedési hibákat követtek el, ami egyszerűen méltatlan egy másodosztályú klubhoz is. Utána jött ez az számomra egyértelműen kamu 11es, majd az magával hozta, hogy ott már tényleg, az utolsó Barca védő is dupla vagy semmi alapon a PSG 16-osától nem messze fog elhelyezkedni. Bejött nekik, mert jött két szabadrúgás, mert persze az első után képtelen a PSG felszabadítani, aztán egy angolos fejesgól, vagy mi volt az, a sűrűjéből, mert persze a PSG ezt képtelen levédekezni. Ha jó ez a Barca, nincs erre rákényszerítve, nem állnak 3-1re a 88. percig, úgy hogy abból is egy 11-es gól volt, meg két minősíthetetlen PSG bénázás. Ez a PSG annyira gyengén játszott, annyira tőle testidegen taktikával, hogy egy jó Barca ezen elröhögi magát, és 1félidő alatt gurít nekik min. 3-at, azzal az MSN-nel. De se Messi, se Neymar nem rúgott egy vérbeli klasszis MSN gólt, de Suárezét se hívnám annak, távolról sem. K*vára nem mindegy, hogy milyen teljesítmény van egy adott eredmény mögött, ha h*lyeség lenne amit mondok, vagy ez a hozzáállás, akkor mindenki csak ránézne az eredménytáblára, igen 6-1, 4-0, és akkor meg is lehetne mondani, hogy melyik csapat a jobb, mennyivel, mert persze a gólok száma is pöccre ezt mutatja. A két meccs alapján, pontozással én inkább a PSG-t juttattam volna tovább, mert az első meccsen ők legalább jól játszottak, itt tényleg a Barca jobban megérdemelte a győzelmet (két gyenge csapat közül), de közel sem volt akkora teljesítmény és akkora különbség, mint az első meccsen a PSG javára volt. De persze nem pontozásos sportág, hanem 90 percig tart, meg amennyit a bíró még ráhúz. Ha már 87. tartana, megint a PSG jutott volna tovább, kérdés nélkül és minden Barcás arról beszélne, hogy gyengék voltunk, messze voltunk a továbbjutástól, de mindegy mert legalább kűzdöttünk. És nem... nem az utolsó 7 percbe rakott le a Barca egy akkora teljesítményt amivel ez a vélemény megváltozhatott. Csak nem láttok tovább az orrotoknál.
2017. márc. 11. 13:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem csak akaraterőben és hitben múlta felül és alapvetően ez nem kéne, hogy továbbjutást érjen, mert én is tudok hinni, meg akarni sokmindent. A Barca jobban játszott, taktikailag is megverték a PSGt, játéktudásban is felülmúlták (jó volt a példád), csak kérdés minél játszott jobban, és mennyivel, és milyen tényezők, és miképp alakították azt, hogy ez legyen a végeredmény. De persze ezt felesleges még csak számba, vagy figyelembe is venni, mert akkor rögtön 6 gólt magyarázok meg, amit nem lehet. Azt nem lehet.
2017. márc. 11. 13:22