Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A cell kupával kapcsolatban...

A cell kupával kapcsolatban todna valamit mondani (veszprémben lesz)?

Figyelt kérdés
Idén megyünk a csapattal. Arra lennék kíváncs h milyen árban van ott minden, milyen messze vannak a meccsek, mennyi időnk lesz pihenni, és hallottam vmi discorol is. És az igaz h 30+ ország és 100+csapat? Aki volt todna nekem vmit mindani róla?

2017. márc. 9. 20:16
 1/3 anonim válasza:
Hat szerintem atlagos arak vannak. Van meki meg minden:D a kozlekedes nagyon jol meg van oldva a versenyzoknek. Ingyenes es kulon buszok vannak a szallasrol a meccs helyszinere. Es amugy igen, eleg sok orszagbol jonnek. Izlandbol meg ilyenek:D sok sikert majd a csapatodnak!:)
2017. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld
2017. márc. 16. 18:46
 3/3 anonim válasza:
Nyugi a legjobb helyre jöttök. A város gyönyörű, az árak átlagosak, minden sarkon van bolt meg kajálda. Igen van Meki is. A meccsek egyébként nincsenek túl messze, de ingyenes buszok visznek oda. Szokott lenni disco is a csapatoknak. Rengetegen jönnek, ilyenkor egész Veszprém teli van ifjú kézilabdázókkal, én nagyon szeretem. Szurkolok nektek...majd élőben is :33
2017. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!