Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kezilabda vagy roplabda?

Kezilabda vagy roplabda?

Figyelt kérdés
Vekony szeretnek lenni. Most se vagyok kover, inkabb normalis testalkatu de vekony labakat szeretnek. Melyiktol lesz formas a fenekem de megse ilyen vastag es izmos labam meg labos hasam?

2017. márc. 12. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:

A legjobb popsijuk a röplabdás csajoknak van szoval röplabda. De ha nincs hozzá tehetséged(vagy csak kevés) akkor nem ajánlom

17f

2017. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
31%
Kétilabda.Sokkal kíméletesebb én utálok röpizni, nagyon tud fájni utána az alkar..
2017. márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyönge vagy.
2017. márc. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
Személy szerint a röplabda nekem sokkal jobban tetszik, dinamikusabb, szebb, izgalmasabb
2017. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Bocs de inkabb menj el futni,a csapat sportoknak nem az a lenyege ,hogy jaj ilyen testem olyan testem legyen😅inkabb kondizz mert a kezilabda durva sport ,a roplabda is tud fajdalmas lenni es eggyik sem azt a celt testesiti meg amit te akarsz
2017. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az 5. válaszolóval!

Ha csak azért akarsz sportolni, hogy jó alakod legyen, akkor hanyagold a csapatsportokat, nem neked valóak...

2017. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 cukormaci válasza:
Járj személyi edzőhöz és dolgozzátok meg a popsit vagy esetleg keress otthoni popsi formáló dolgokat neked nem valóak a csapatsportok drágám! Én NB1-ben kézizem
2017. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kézilabda. Izgalmas. Erősödsz. Formásodsz. Legszebb sport a világon.
2017. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gyori ibolya válasza:
A kézilabda sokkal durvább sport hisz kontaktsport. Itt nem csak a labda talál el mint a röpiben hanem kemény ütközések vannak. Nem egyszer szakadt fel a szám és vérzett az orrom egy szimpla ütközés miatt. Emellett rengeteget fell futni míg röpiben nem... rengeteget esünk el itt is mint röpiben és ugyan úgy eltalálja a kezünket a labda....az első válaszolóval meg nem értek egyet hisz nem arról van szó, hogy jobb popsijuk van hanem a nadrág teszi....a röplabdásoknak popsigatyájuk van ami látványosabb míg a kéziseknek nem testhez álló...ja és nem pucsítunk annyit ;) de attól rengeteget edzünk lábra és fenékre
2020. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!