Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért hiszi azt a sok nagyképű...

Miért hiszi azt a sok nagyképű, öntelt szurkoló, hogy lehet esélyünk a portugálok ellen?

Figyelt kérdés
A kérdés inkább az hánnyal kapunk ki, nem az,hogy döntetlen/győzelem lesz e...
2017. márc. 23. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
nem érzed magad unalmasnak?
2017. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez a magyar mentalitás. A magyarok nagyja azt hiszi, hogy körülöttünk forog a világ. Sajnos ezt vagy elfogadod, vagy nem beszélsz emberekkel. Én az utóbbit választottam.
2017. márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Miért lennénk nagyképűek ha hiszünk abban hogy győzhetünk? Akkor szurkolj portugáliának ha ilyen negatív vagy te büdös cigány!
2017. márc. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább megfordítanám a kérdést. Miért kell így neki menni egy meccsnek, hogy úgyis kikapunk? Papíron nem mi vagyunk az esélyesek ez tény. De ők is foghatnak ki rossz napot, vagy alakulhat úgy a meccs, hogy végül jó eredménnyel zárunk, legyen az döntetlen vagy akár extrémebb esetben győzelem. Órákon keresztül tudnék sorolni olyan meccseket amikor egy jóval gyengébb csapat valahogy megvert egy sokkal erősebbet, mert úgy jött ki a lépés. Miért ne lehetne ez most velünk? Nem szabad úgy nekimenni egy meccsnek semmilyen sportban, hogy nincs esélyem / esélyünk. Ilyen hozzáállással számos csapat és egyéni sportoló bukott volna el sok megmérettetést. Természetesen én is tisztában vagyok azzal, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, nem lepődnék meg ha kikapnák, sajnos az se érne váratlanul ha több góllal, de HISZEK és reménykedek abban, hogy kijöhet úgy a lépés, hogy jó eredménnyel zárjuk a meccset. Ezért nem érzem magam se nagyképűnek, se önteltnek. Azt meg aztán végképp nem hiszem, hogy körülöttem forogna a világ. Szerintem inkább épp az a magyar mentalitás, hogy amiért neked rossz valamiért akkor legyen a másiknak is, azt kívánom, ha meg hisz valamiben, vagy célja van akkor elkezdem lehurrogni, mocskolni és provokálni - mint ahogy ezt jelen esetben is látjuk. Egy ilyen meccsen pedig még azért se a saját nemzetemnek szurkolok, hogy majd ha nyer az ellenfél akkor a többiek orra alá dörgölhessem, hogy "látod én megmondtam, hogy mekkora hulladékok..." :) Sose fogom megérteni az effajta károgást. Amúgy meg elég provokatívnak érzem a kérdést. Szerintem inkább szurkoljunk a csapatunknak! Ha 15milliónak összefogunk nagyobb esély lenne a jó eredményre mint így!

RIA RIA HUNGÁRIA! Mindent bele! :)

2017. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
na ugye.
2017. márc. 25. 23:35
 6/7 Jamle29 válasza:
igaz hogy lement már rég ez a meccs de én csak most olvasom ezt a kérdést, de a véleményem nem változott a merről a kérdésről: az hogy te nagyképűnek tartod azt a sok hazaszerető kitartó szurkolókat az nagyon gáz nem szurkolni a hazádnak egyenlő azzal mintha nem lennél magyar, nem rég volt U17-es válogatottunk legyőzte az EB-n az egyik legesélyesebb csapatot a franciákat miért ne lehetett volna a Portugálok ellen győzelem?? Az ilyeneket mint te azok nem magyarok húzzál ki Portugáliába aztán szurkolj nekik te kis... inkább nem folytatom...
2017. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hahaha
2017. jún. 26. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!