Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tenisszel, erőnléttel lenne...

Tenisszel, erőnléttel lenne szükségem tanácsokra. Mit és hogyan kéne? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 vagyok, es egesz jol megy a tenisz. Regen versenyeztem is ott voltam a ranglistak elejen mondhatjuk. Aztan kimaradt egy ev ( nem teljesen, csak kevesebbszer edzettem). Most viszont szeretnem ujra felepiteni magam, es jo uton is haladok fele. Van edzesem mindennap, valamikor reggel is. Nyilvan mar nem olyan celjaim vannak, hogy ATP100-ban legyek, hanem egy jo osztondijas lehetosegben bizom, es dolgozom erte. Edzesek mellett mennyit kene futnom es mozognom szerintetek? Milyen mozgas fajtat tanacsolnatok egyaltalan? Heti mennyit? Igy, hogy visszajott a mindennapos edzes, regeneralodas szempontjabol is kellenenek tanacsok, mert mindennap kene a jo teljesitmeny, viszont ugy erzem, hogy kb. csak 80 szazalekot tudok kiadni magambol. Gondolom a faradtsag miatt. Szoknom kene, es terhelni tovabb? Mozgason kivul is van valami praktikus otlet? Etkezes, alvas ilyenekre gondolok.

2017. ápr. 2. 17:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!