Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítéssel szeretnék...

Testépítéssel szeretnék tanácsot kérni kezdő vagyok és szükségem van tanácsokra?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy elhatároztam lefogyok és egy kicsit izmos szeretnék lenni sajnos plusz 20 kg van rajtam de ez különösebben alkatomon nem látszik egészségesen akarok élni édességeket nem szoktam enni három éve elhagytam őket. Napi 200 felülés homorítás guggolás lábemelés szoktam csinálni és régebben 5 km futottam de azóta lépcsőzni szoktam mert azt mondják azzal nagyon jól fogyok combról töltésnél 75-ször fel és 75-ször le de a mennyiséget növelni akarom csak jelenleg ennyit bírok teljes erő bedobással csinálni. Kérdésem az ,hogy van-e olyan amit rosszul csinálok ? Mennyi idő telik hogy látszódjon egy pici izom egy pici izom én nem akarom hűűű de kigyúrni magam csak sportos alkatot szeretnék ez mennyi időbe telik hány hónap hány évek ? Edzésemet mivel egészítsem ki mit csináljak még változáshoz vezető utat elkezdtem és végig akarom csinálni tudtok nekem ebbe tanácsot adni :) ? 19/F És pluszba még milyen sportot javasoltok ami egy kövér embernek kezdésnek jó mindent leírtam őszintén nem kamuztam :)

2015. júl. 8. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
ha fogyni akarsz, akkor az étrenden fog múlni a 90%-a. Ha renden van az étrend, akkor jöhet a kardió edzés. Nem lehet egyszerre fogyni és izmosodni szóval ha már nem lesz rajtad felesleg akkor mehet a súlyzós edzés. Pár hónap alatt már látszik valami de 1 komolyabb forma évek kérdése
2015. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Súlyzós edzéssel többet fogysz mint sima kardióval ezt jegyezd meg..
2015. júl. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el a sárga kapszula című ebookot.

Olyanokra meg ne hallgass, akik azt mondják, hogy lépcsőzéssel lehet fogyni combból... Nem létezik helyi zsírégetés.

2015. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egy hosszú téma ezt nem lehet csak úgy pár sorban leírni. már ott látszik hogy nem értesz a témához hogy minden nap edzel.

Erről van egy nagyon jó könyv ajánlom figyelmedbe:

[link]

Ha a reklám jön be frissítsd az oldalt!

2015. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tik e könyv szerint letettek izmosak ? Nehéz eligazodni melyik jó amit csinálok ezért kérek tanácsot nem tudok eligazodni annyi fajta edzésterv meg minden lopikula van ez könyv használni fog ha betartom. Igen nem értek témához ezért írtam ide ki jó szeretném csinálni.
2015. júl. 8. 12:12
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsánat kérdőjeleket akartam :)
2015. júl. 8. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a könyvet és utána tedd fel a többi kérdést.
2015. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használni fog a könyv, ugyanis a testépítés legalapvetőbb pilléreit fekteti le.
2015. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!