Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van értelme a magyar futballba...

Van értelme a magyar futballban külföldi edzőket alkalmazni? Én nem igazán tapasztalom, hogy jobb eredményeket produkálnának.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy Storck nélkül kijutottunk volna az EB-re.
2017. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, sokak szerint, azért abban legalább annyi szerepe volt Dárdainak is. De, ha nem, akkor is visszasüllyedtünk ugyanoda, ahol előtte voltunk. Egyébként, nem is kimondottan Storckra gondoltam, hanem az nb1-ben dolgozó edzőkre. A Sport Pluszban olvastam egy cikket a magyar és külföldi edzők összehasonlításáról. Hát, nem túl meggyőző. És azért kapitány poszton is volt már 1-2 külföldi és semmivel sem voltak jobbak a magyaroknál. Viszont, a sokszorosáért dolgoznak.
2017. ápr. 18. 01:31
 3/10 anonim válasza:
Inkább ki se jutottunk volna. Nézd meg mennyi szakérövtan minden sport csatornán akkor meg minek külföldi edző. Meg ahogy elmondják kinek mit kéne csinálni meg hogyan ezzel nem csak kijutáshoz elég hanem EB, Vb megnyerésére is.
2017. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3: Igen, ez valóban idegesítő tud lenni, de ez végülis a tv- k "sara". Ha valakit behívnak "szakérteni", az persze, hogy elmondja a véleményét.
2017. ápr. 18. 13:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hiába jön külföldi edző, ha nincs normális keret. Legnagyobb probléma a focistáink fejében van, legtöbbjük csak azt nézi, hogy mennyi fizetést kap. Addig meg amíg ilyenek a játékosok jöhetnek bármilyen nemzetiségű edzők, nem lesz jobb a magyar foci. Már ott el van szúrva az egész, hogy az utánpótlási programokban nem a tehetség alapján válogatnak játékosokat, hanem a szülők pénze alapján.
2017. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az utánpótlással azért van baj, mert nem tudjuk újratermelni az életstílust, ami a sikeres korszakban volt.


Hogy a gyerekeknek az az egyetlen szórakozásuk, hogy EGYÜTT rúgják a labdát. Hogy a félnapos iskola után a téren sötétedésig együtt gyakorolnak. Edző nélkül, csak úgy.


Mire edzőhöz kerülnek, már késő.

2017. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Csomorkány ***** válasza:
Dárdai nem valami jó ellenpélda. OK, hogy magyar állampolgár, és a nemzeti elkötelezettségét végképp nem vitatom, sőt, de a munkakultúrájának semmi köze a magyarfocihoz. Az bezony a németeknél bontakozott ki. Gondolom amúgy, hogy a fizuja is. Tehát a helyes összevetés: Dárdai és Storck eredményei szemben a hazai edzőkével. Marad kérdés? OK, a klubcsapatoké. Hát, az fölvethető.
2017. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, igen, engem éppen a sok nb1-ben megforduló külföldi edző zavar, akiknek jó esetben, van egy jó idényük, vagy sokszor még annyi sem. Viszont Dárdai, talán éppen azért tudta így összerakni a válogatottat, mert sok éven át volt tagja a válogatottnak, nem csak azért, mert évtizedek óta Németországban él és dolgozik. Storckal meg éppen ezért estek vissza ilyen látványosan. Nem ismeri igazán a "közeget".
2017. ápr. 20. 22:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen igaz, tényleg sok a külföldi edző, és nem csak a fociban.


Pedig, van, ahol tudom, hogy több helybéli is alkalmas lett volna edzőnek. Vagy lehet, hogy az a baj, hogy nem akartak választani, inkább kívülről tettek oda valakit.

2017. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csomorkány ***** válasza:
100%
Azért ha egy vidéki városba egy másik vidékről hoznak magyar edzőt, ugyanott tartunk. Másrészt azt se feledd, hogy Dárdai meg a németeknél volt egyértelműen külföldi edző, oszt mégis boldogult.
2017. ápr. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!