Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Spanyol foci rajongòk,...

Cukikutyus kérdése:

Spanyol foci rajongòk, ki a kedvencetek? (csapat+ játékos ).

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Atltico Madrid, 13 évesen kedveltem meg őket amikor kezdtek híresebbek lenni. Nagyon szimpatikusak, hogy VILÁGSZTÁROK MEGVÉTELE NÉLKÜL, szinte ismeretlen játékosokból csinálnak ők maguk világsztárokat, lásd például Falcao,Agüero,Diego Costa, Oblak, Griezmann és még sorolhatnám. Rendszerezett, kemény csapat, erős védelemmel és folyamatosan fejlődő játékosokkal.

Nem véletlen lett Oblak kivásárlási ára 100 millió euró, és nem véletlen akarja a fél világ Griezmannt vagy Carrascot :)

2017. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
*most 17 éves vagyok
2017. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Ronaldo!!
2017. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Real Madrid, a jelenlegi keretből Toni Kroos
2017. ápr. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Real Madrid és Ronaldo. A viselkedése ugyan sokszor nem tetszik, futballistaként, mégis ő a kedvencem.
2017. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Èn a Barca mellett mèg a baszk csapatokat kedvelem, Bilbao, Sociedad, Eibar.
2017. ápr. 26. 21:58
 7/19 anonim ***** válasza:

Na, ilyen választ is keveset fogsz kapni...


Nekem a Rayo Vallecano a kedvencem, és onnan Roberto Trashorras, ha az egész spanyol fociból, akkor Modric a kedvenc.


Lehet, h azért is a Rayo a kedvencem, mert nem nézek olyan sok spanyol focit (inkább német-angol párti vagyok, így itt belefér a kiscsapat), de amúgy is nagyon szimpatikusak, tetszik a szurkolótábor, az identitás, ezekben találtam meg az azonulási pontot, a legjobb madridi csapat, bár az Atlético is szimpatikus, főleg Simeone, meg a jó edzőválasztások miatt, de ők nem tudtak a kedvenceim lenni, Spanyolországba kicsit ilyen megismerés alapján lettem drukker, nem érzelmek döntöttek elsősorban, az Atléticoba nem szimpatikus annyira a szurkolótábor, a Reallal való rivalizálásba se tudok nekik úgy szorítani és úgy örülni, mint amikor a Rayo szorongatja őket, persze ez mind a Rayohoz képest, amúgy az ő táborukkal sincs komoly bajom, és tudok nekik örülni a Real ellen, mert a Realt szívlelem legkevésbé az egész bajnokságból. A Valencia, Barca mindig szimpatikusabb volt a Realnál, de mégse szeretem egyiket se, sőt a Sevillanál sincs meg a varázs, a BLbe is általában azért szorítok h essenek ki, mert más csapatokat jobban szeretek a csoportból, nem azért h jussanak tovább :D. Nem tudom, talán sok ott is a külföldi... Villarreal, Celta, Depor se kedvenc, hiába vannak, voltak jó csapataik, talán az Athletic Bilbaot tudom a Rayo mögött említeni, ők még nagyon szimpatikusak és az alapvetően német szimpatizálásom ellenére ő nekik szinte bármikor tudok örülni, ha jó eredményt érnek el, kivéve egy-két kis kedvencem ellen :D. Nagyon szimpatikus, szinte full baszk csapat, nagyon ritka ez a mai világban.


Trashorras azért a kedvencem, mert rengeteg meccset játszott a Rayoba, egy igazi alapköve, remek irányító, kirobbanthatatlan alapköve a középpálya közepének, nagyon tehetséges játékos, főleg Rayo szinten, remek passzai vannak, rengeteget passzol. Modriccal is valahogy így vagyok, nagyon szimpatikus, óriási zseni, remekül passzol, iszonyat jó meglátásai vannak, és ő maga is egy mágus a labdával, emellett szimpatikus a személyisége, küzdős, nem néz ki annak a tipikus sztáralkatnak, úgyhogy ahogy látom nem is az :D. Egy igazi szerethető mester. Valahogy egyébként Iniestaval is így vagyok, úgyhogy a laliga középpályásait bírom :D. De most talán Modric nagyobb kedvenc.

2017. ápr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsò válaszolònak : nekem tetszik, ha valaki nem csak a legnagyobb sztár csapatokat/játèkosokat kedveli.Èn is inkább a közèpcsapatokat szeretem.
2017. ápr. 27. 21:30
 9/19 anonim ***** válasza:
Rayo most konkrétan a másodosztályba van, annyira kiscsapat, úgyhogy a meccseiket se tudom nézni :D
2017. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudom, nagyon lecsùszott a Rayo...a másodosztályban is könnyen el lehet veszni, ha egyszer az èlvonalbòl kiesnek....Viszont Levante jön vissza, èn őket is bìrom.
2017. ápr. 29. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!