Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Spanyol foci rajongòk,...

Cukikutyus kérdése:

Spanyol foci rajongòk, ki a kedvencetek? (csapat+ játékos ).

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Pedig tavaly nagyon szoros volt a kiesés elleni harc és szerintem erő alapján a Rayo bőven nem volt kieső, a gólkülönbségük se oda sorolta őket, csak nagyon pechesek voltak. Ugye még volt egy meccs, ahol vezettek a Real ellen, v vmi ilyesmi volt, elég jó meccseik voltak év vége fele is, csak nem jöttek a pontok.
2017. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, nem valami szerencsès csapat a Rayo.

Majd talán jövőre jobban megy nekik.

2017. máj. 5. 17:10
 13/19 anonim válasza:

Kedvencem a Barcelona. Hogy miért? Mert egyrészt nagyon szépen játszanak, kevés a szabálytalanság, igazán tudnak focizni. Másrészt emberileg nagyon normálisak, csapatként összetartóak, mint egy család. Ez a Realról úgy gondolom nem mondható el.


DE!

Nagyon szeretem az Atletico-t is :) Tetszik bennük az elszántság, az, hogy nem olyan beképzeltek, mint a Real. Tetszenek a játékosok, jól játszanak. Simeonet pedig imádom!!!


Kis csapatként meg az Espanyolt bírom, szerintem ők is jól játszanak, a játékosok is szimpik.


Kedvenc játékosaim:

Barca: Messi, Neymar, André Gomes, Sergi Roberto, Umtiti


Atletico: Carrasco, Griezmann, Torres és Saúl


Espanyol: az összes Lopez, Gerard Moreno, Leo Baptistao :)


17/L

2017. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. máj. 21. 16:01
 15/19 anonim válasza:
Atletico, és Griezmann! :)
2017. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Azta, mennyi itt az Atleticos! :D

#13-as voltam :)

2017. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Èn viszont nem csìpem az Atleticot...nem azt mondom, hogy utálom, mert egyiket se utálom, de nem tetszik annyira a játèkuk.

A "nagyok "közül a Barcát bìrom, de amùgy baszk párti vagyok.Bilbao, Eibar, Sociedad, ès hát valljuk be, az Alaves sem rossz :)

2017. máj. 31. 10:32
 18/19 anonim ***** válasza:
Barca, Aubameyang
2022. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
👍👍👍
2022. máj. 10. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!