Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Juventus vagy Real Madrid?...

Juventus vagy Real Madrid? Melyik csapat nyeri idén a Bajnokok Ligáját?

Figyelt kérdés
A visszavagok aligha veszélyeztetik a tovabbjutasat a két csapatnak.

2017. máj. 6. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szívem szerint a Juventusnak adnám a győzelmet
2017. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
91%
Én is a Juventust mondanám:)
2017. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%
Kitérdekel mindig is a barca lesz a legjobb csapat..Ha szerencsésebb lett volna simàn elkeni the old bitchet.
2017. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoros lesz az biztos, de sztem az Atlético most nem olyan jó, mint tavaly, vagy az azelőtti években, úgyhogy talán nem mérvadó teljesen a Real gólerőssége velük szemben. A Juventus ellen tuti nehezebb dolguk lesz, iszonyat jó ez a taktika amit a Juve csinál, ahogy visszazárnak a támadóik is, nagyon nehéz nekik gólt rúgni. Könnyen lehet ismét momentumokon fog múlni, és nem igazán derül ki, hogy ki a jobb csapat, egy 11es, egy jól eltalált szabadrúgás, vagy akár elmennek a 11esekeig, egy-egy hiba stb. Szerintem most ez a két legjobb csapat, bár a Bayern is elég jó, úgyhogy nagyon izgi döntő lesz. Én Juve szimpatizáns vagyok ebben a párosításban, de idén a Real se érdemtelenül nyerné meg. Nem tudom... Elképzelésem sincs ki fogja nyerni :D.
2017. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy a Juve! Kijárna már nekik. A Reál virított már eleget a nemzetközi porondon.
2017. máj. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
#3: Azért a torinói 0-3 és a hazai 0-0 után, balszerencsére hivatkozni, egy "kicsit" nevetséges.
2017. máj. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már-már a magyar edzőket idézed...
2017. máj. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nehéz menet lesz, de szerintem a Juventus
2017. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Juventus
2017. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!