Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 24 évesen még mennyit változha...

24 évesen még mennyit változhatok fizikailag?

Figyelt kérdés
Elég vékony voltam mindig, és nem túl izmos. Viszont elég szívós voltam mindig is. A tartós megterhelésben és a saját súlyom mozgatásában mindig jó voltam, de nagy erőt nem bírok kifejteni. Ezen mennyire tudok változtatni? Mennyire tudok még megerősödni? Fizikumomat tekintve évekkel vagyok és voltam mindig is lemaradva a korosztályomtól.
2017. ápr. 15. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben tudsz rajta változtatni. Ebben csak az az ember akadályozhat meg, akit a tükörben látsz.
2017. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Határ a csillagos ég.
2017. ápr. 16. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Hihetetlen emberek vannak. De tényleg kérdező, honnan a fasbol vetted, hogy nem erosodhetsz ilyen fiatalon? Van aki 50 évesen kezd edzeni és rengeteget fejlődik. Beszaras, hogy ennyire nincsenek képben az emberek.
2017. ápr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam butaságot kérdezni, csak abból indultam ki, hogy eddigre már bizonyos dolgokban nem fejlődik tovább az ember. Pl. A magasságommal kapcsolatban is az van, hogy mindug vártam, hogy majd megnövök, de végül is viszonylag alacsony maradtam. Ismerek olyanokat, akik nem sportolnak, de valahigy mégis izmosak. Én nem ilyen vagyok. Van valamennyi szálkás izmom, ügyes vagyok a saját súlyommal de pl. 40 kilót nem tudom, hogy ki tudnék-e nyomni fekve. A màsik gond, hogy nagyon lazák az ízületeim, nem tesz jót, ha kézisúlyokat emelgetek.
2017. ápr. 16. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Az izom nem egy olyan dolog, ami kifejlődik aztán megvan hátra levő életedre... van egy homeosztázis nevű jelenség... a szervezeted ahhoz próbál alkalmazkodni, amilyen körülményeket kap.

Ha nagy súlyokat emelgetsz, akkpr növeszt izmokat... ha nem emelgetsz utána, akkpr nem marad meg hanem szépen leépül...

2017. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a magasságoddal vont párhuzamnak abszolút semmi értelme nem volt. Az izomzatodon ellenben tudsz változtatni. Értem én, hogy van aki úgymond a semmitől is viszonylag izmos, meg amiket írsz magadról, de igazából ez is irreleváns, nem fog gondot okozni. Ha szeretnél izmosabb, erősebb lenni, kezdj el edzeni és "kupáld ki magad" a témában. Ennyire egyszerű, ha szeretnéd csináld, ha csinálod probáld jól csinálni.
2017. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!