Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Manchester United vezetői...

A Manchester United vezetői miért ennyire h*lyék? Ki dönti el ezt, és miért csinálják is meg?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rossz nézni, h az a csapat, amibe beleszerettem, ahol egy brit edzőlegenda, a zseniális SAF építkezett éveken keresztül és hagyták neki, majd részben sajátnevelésű, vagy fiatalon megvett, felépített játékosokból hosszú éveken keresztül volt egy rettegett futballklub, Anglia, de talán a világ legnagyobbja, abból mi lett, SAF távozása után. Pénzük az van, eleinte még látszott az elképzelés is, de most már Mourinho kinevezése óta és az azóta eltelt egy évben csak egy bohózatnak látom az egész Manchester Unitedet. Takaróznak az EL döntővel, vagy a sok döntetlennel, de könyörgöm a játék 0, hasonlítsuk már össze a tavalyi Dortmundnak a sorsolását, és a MUnak a mostanit, a Dortmund ezzel a sorsolással ilyen 6-0ás összesítésekben ment volna tovább mindenki ellen. A játék ami hiányzik, és vegyék már észre, h Mourinho elfáradt, mint edző, eljárt felette az idő, 10 éve volt korszerű, utoljára 6-7 éve volt a világ élvonalába, azóta a múltjából él meg... mert ő Specialone. Szóval pénz az van, oké legyen, gigászi klub, de legalább ne ezzel akarjanak már játékot venni, ne ezzel demózzák, h ők nagy klub és ha minden a visszájára sül el, mert ennél haloványabb még talán sose volt a United, komolyan, h egy Spurs ellen 30% a labdabirtoklás, meg gólt alig bír rúgni a csapat az siralmas, szóval akkor legalább vegyék észre, és kezdjenek már kicsit gondolkodni. Annyi pénz amit bármelyik kókler edzőnek odaadnak, h váltsa meg a világot, próbálják már meg valahogy egy jó edző megszerzésébe fektetni, vagy nemtom az egyáltalán mennyi pénz... de nem lenne értelmesebb? Itt van Julian Nagelsmann, miért nem lehet ő a MU edzője? Jó játékot játszanak, ez a pozíció bárkivel meglenne, a MUnak olyan kerete van, és akkor az űr mögöttük, h a még EL-t érő 7. hely állítom, h még Egervárival is meglenne. Fektessenek bele. Itt van a fiatal srác, benne találják meg SAF utódját, 30 éves sincs, itt van neki is 30 év, hogy legendává váljon! És ne akarjanak minden h*lye sztárt megvenni, nem veszik észre, h mindenki leépül ennél a csapatnál? Di Maria, Mkhitaryan, Pogba, Schneiderlin, Schweinsteiger, Depay, már a Martial is csak szenved. Nem kell újabb játékos, főleg nem egy sztárcsatár, egy támadó, nincs rá szükség, vegyék észre, nem lesz jobb a csapat, sőt kb. ugyanez hozható lenne, h a kísérleteznének a fiatalokkal, és annak legalább lehetne haszna és ha csak 8-10 év múlva is, de kiépülhetne egy korszakos, remek együttes. De én azt mondom, h edzőbe fektessenek, adjanak neki időt, Nagelsmann egy zseni, ha hagyják dolgozni, úgy is kifogja építeni a csapatát és jók lesznek, aki fiatalon ezt tudja, az erre született. Ha igazolnak is ne a sztárok jöjjenek, feleslegesen elköltött pénz, nézzenek kicsit lejjebb, és akár jobb játékosokat is találhatnak, vagy hasonló szintűt, vagy nagy tehetségeket, tizedannyi pénzekért. Komolyan én tudjátok kiket igazolnék? Souquet, Sörensen, Marcal, Kolasinac - szélsőhátvéd poszt talán egy kicsit elhanyagoltabb a MU-nál, Darmian volt talán az utolsó akit oda igazoltak, de nem éppen klasszis, nem venném meg az összeset, de mondjuk ez 2-2 játékos a két oldalra, valakit közülük érdemes lenne, belsőközéppályára azért igazolnék, mert Carrick, Scholes, Fletcher, Giggs még tartották ezt a pozíciót, de mostmár Carrick is kezd kiöregedni, Herrera és max. Pogba jó, Pogba mögött meg lehet tartani Fellainit, de kell mondjuk egy Weigl minimum, és azon felül fiatalok közt lehetne nézelődni. A támadószekcióban meg igazából meg is van már a csapat, nem kell csatár, Rooney, Rashford miért ne teljesíthetne itt jól? Rooneyt is csak leírják, úgy hogy még mindig nem olyan rossz, a 14-15-ös szezonba, amikor utoljára játszott végig csatárposzton ahhoz képest, amilyen rossz volt akkor is a Mu, rúgott pár gólt. Cr-rel egy idős, nem rosszabb játékos, miért ne lehetne ő még az elsőszámú és Rashford mögötte, felváltva bőven jók, a két szélen meg Mkhitaryan, Martial balra, jobbra Mata, Lindgard és meg is van a csapat. Belsővédő posztra max. 1 játékos, inkább egy fiatal, mert Jones, Bailly szerintem jó kettős, ebből 1 mindig sérült, főleg Jones, de ott van még Smalling is. Szóval igazolnék max. 4-5 fiatalt akik összesen lehet nem kerülnének annyiba mint Pogba és uccu neki. Ehhez képest megint majd ilyen Belottikra, Sanchezekre, Lukakukra, Griezmannokra fáj a foguk, a hiányposztok nem lesznek pótolva, csapat nem lesz, még ha Mourinho egy kicsit jobban fel is rázza őket a legendás 2. szezonjára, akkor is max. egy top4et tudok elképzelni, és ha meglesz a BL ott legjobb esetben egy legjobb 8-at. És ilyeneket olvasok, h BLt fog nyerni a MU 3 éven belül... könyörgöm hol van attól??? Még a jelenleg nem is acélos angol bajnokságba is csak álmodoznak a TOP4-ről, egy sz*rrá szidott Arsenalt nem bírnak megelőzni... A Chelsea nem biztos, h ezt a formát jövőre azonnal egy negyeddöntőre, elődöntőre tudja váltani a BLben, nem hogy a Mu a semmit, és 50-50 még az a döntő, és nem azért mert két csapat van, hanem az Ajax eddig a legerősebb ellenfelük, nem egy max. közepes spanyol csapat, vagy belga "nagycsapat", orosz 3. meg ilyenek. Fel kell kötni a gatyáját a Unitednek, mert nem jobbak sztem, sőt néha az Ajax úgy játszott.. na ők pld. miért tudnak játékban felmutatni valamit? Pedig egy sztárjuk sincsen, azta. Ha nem is jobbak, de legalább játékuk az van, ez tényleg annyira méltatlan egy topcsapattól, h ilyen hulladék játékot tudnak felmutatni, oké, legyenek mélypontok, de legalább a méltóságuk maradjon meg, és játszanak jó meccseket. A Pool se gyűjtött végülis annyira sokkal több pontot, és nem játszottak annyi színtéren, bár nincs is akkora keretük, de még is úgy emlékszünk rájuk, h futottak egy tök pozítív szezont, szépen játszottak, jó meccseik voltak, voltak csúnya vereségek, de ha azokat kijavítják bármi lehet. Na, ez a különbség, a MU a posványban van jelenleg, és nem látni, hova feljebb, mert Mourinho is egyre kevésbé bíztató és már sztárokat se lehet igazolni, ott ahol egy Ibra, Pogba, Mkhitaryan kevés támadásban, úgy hogy már eddig volt egy rakás klasszisuk, az a csapat valahol nagyon máshol hibádzik. Ez 3 olyan játékos, akik tavaly világklasszis módon a bajnokságuk egyik, ha nem a legjobb teljesítményét nyújtva fociztak, mindegyik sok-sok góllal, gólpasszal, remek képeségekkel és még csak nem is zöldfülüek, ha ők nem elegek, akkor senki nem lesz az,kitörölhetik a seggük a Griezmannal, aki amúgy is megmondta, h nem megy oda és jól is teszi, mert az Atléticoval simán nyerhet BL-t még ha most meg is torpantak kicsit, a MUval még a Top4 is kérdéses.

2017. máj. 21. 02:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki zseni, és nem is érthet mindenki a szakmájához. Sajnos lehet fogni a fejet, ez van.
2017. máj. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jövőre jobb lesz a United,mint Chelsea szurkoló tudom h Mourinhonak az első évei mindig rosszak, neki a második szokott jó lenni,szerintem a következő szezonban bajnoki címért fog menni a MU.

Ez h ennyi pénzt ki dobnak az ablakon az nekem se tetszik főleg h amíg ők 100 millióért vettek egy játékost,addig mondjuk egy Chelsea ennyiért vett 3 játékost akik elég jól be váltak,mondjuk én ezért bírom Contét mert tudja kihez kell nyúlni,Mourinhonál ezt nem látom és a Chelsea-nél se mindig láttam.Ha esetleg a nyáron megszereznék Griezmannt,szerintem az már tényleg a vég lenne főleg megint valami nevetségesen sok pénzért.De egyébként szerintem nem kell aggódnod sokkal rosszabb helyzetben van például egy Arseanal akik mindig arra verték h mindig ott vagyok a top 4-ben,hát most nem,és szerintem jövőre sem lesznek ott még egy normális edzővel sem.

Remélem azért hogy a United össze kapja magát jó lenne megint egy Chelsea, Manchester United,Liverpool,Arsenal harcot látni a bajnoki címért.

2017. máj. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem, nem tudom miért fikázzák annyian az Arsenalt. A MU előtt végzett a táblázaton, ha nem sikerül az EL döntő ugyanúgy az Európa ligában játszanak jövőre, miben más? Az Arsenalnal meg kéne válni Wengertől, mert addig nem lesz számottevő előrelépés, de azért így is az utóbbi években rendre verte az Arsenal a MU-t és nem rosszt csapat ők, és legalább nem undorító módon, milliárdok elköltésével jutottak idáig, bár ők is költekeznek persze. De az Arsenalnal egy probléma van, h már meg kéne ejteni az edzőváltást, aztán h mi lesz velük, az más kérdés, utána még ők is bénázhatnak, egyelőre csak a topcsapatok szintjén egy középszerűségbe ragadtak bele, ami még mindig jobb,mint az a kálvária amit a United csinált végig SAF óta. Szerintem meg nem fog bajnoki címért menni Mourinho, egyre rosszabb, amikor a Chelseavel bajnok lett, előtte 3. volt, és már nem volt rossz a Chelsea, most erről a szintről nem fog tudni ennyit fejlődni, ráadásul fejlődött a PL is, és a MU még annyira sincs összerakva, mint az a Chelsea. Jövőre nagyon nehéz lesz utolérniük mind a Chelseat, szerintem a City-t is mert még ők is jobban néznek ki, ha a Pool igazol akkor őket is, én max. egy top4-et jósolok a Unitednek, nem tudom miért hisz még mindig mindenki ilyen vakon Mourinhoba, h ilyeneket gondolnak, h 3 éven belül bl, meg jövőre bajnoki cím... a semmiből nem lehet bajnoknak lenni, úgy hogy a többi csapatnál is most már elég jó edzők vannak. Guardiola ha képes lenne egy-két jó középpályást igazolni és a védősort átalakítani, akkor simán közös nevezőre találhat a Cityvel és jöhetnek az eredmények. Kloppnak is igazolások kellenének, ami mostmár BL-el könnyebb lesz, ő belőle is előbb kinézem, h bajnok lesz. A tottenham meg olyan stabil és folyamatosan fejlődnek, h ha maradnak a kulcsemberek, az edző, akkor még a TOp4 se lesz elérhető. A Chelsea elleni meccset leszámítva egy kalap kaki volt a játék, de majd meglátjuk. Én azt látom, h a mágia elmaradt a Realnal, Chelseanél is, mostmár annyira se látszik, h lesz bármi, és tudjuk, h Mourinho 3 évnél amúgy se tud többet maradni sehol, úgyhogy megint csak egy ostoba, sok pénzt elszívó félmegoldást láthattunk, ami még bl indulást se ért eddig a csapatnak, még ott is rezeg a léc, ami a minimum lenne nekik.
2017. máj. 23. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Elképesztő pénzek áramlanak az angol bajnokságba, óriási a verseny, és ezzel nagyon nehéz megbírkózni.


De lásd az uefa-együttható listát. Anglia csak a 3. de az olaszok is lenyomhatják őket. Túl nagy a versemy, és nemzetköziben elfogynak. Jön egy makker csapat (leicester), akiknek elég csak a bajnokságban szerencséskedniük, és máris bajnokok, mert a többiek elfáradtak, hiába a 3 csapatnyi topkátékos.


Teljesen kiszámíthatatlan az egész, óriási a nyomás, nüanszok döntenek. Szerencsétlenségedre ebből a manu jött ki rosszul mostanában, de ők is bármikor megnyerhetik a bajnokságot. Minden tőlük telhetőt megtesznek, de olyan már nem lesz, mint anno... nem fog tudni egyetlen csapat sem kiemelkedni.

2017. máj. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:

na tessék.az ajaxnak egyetlen momentuma sem volt.ilyen szinten uralni egy európai kupadöntőt,erre csak egy kiváló csapat képes.

azért ne túlozzunk,nemzetközi szinten nem nyerte magát agyon a klub ferguson alatt sem.2 bek,1kek és egy uefa-kupa meg egy klub vb-cím,27 év alatt.de ahogy fentebb is írták,túl kiegyenlített a klubfutball,olyan szintű kiemelkedésre ill uralomra nincs már esély mint amit a pl-ben bemutattak.

2017. máj. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ahogy én láttam:


Na, tessék, itt van egy 20 éves csikócsapat, ennél jobbat el se lehet képzelni döntőre ellenfélnek, mert hiába ügyesek, ebben a korban alap, h egy meccsen megremeg a láb... erre a legdrágább kerete van a MUnak és védekezik. Grat... sikerült kivédekezni a tiniket. Volt egy megpattanó potyagól is ráadásul, onnan zsebben volt a győzelem, egy sz*r meccsen, ahol nem is feltétlen a játékosok tudásából de sikerült jobban kihasználni a helyzeteket. Alapból csak elrugdosták a MUt a döntőig, ennél könnyebb ágon nem lehetett volna elmenni addig, még véletlenül se kaptak egy rendes erőmérőt. Ezzel a kerettel, ezek az ellenfelek ellen, főleg, h még a bajnokságot is feladták, ez a MINIMUM, a SPORTSZAKMAI MINIMÁLIS CÉL, h legalább ezt behúzzák, legyőzik a 19-20 éveseket és indulnak jövőre a Bl-ben. Majd ott eldől, de sztem csoportkör, max. legjobb 16 a MU sorsa, esetleg leesik újra az ELbe, h megvédje a címét. És remélem akkor már végre megválnak Mourinhotól... Ez a csapat egyáltlaán egy lapon említve a 10 évvel ezelőtti MUval???? Nem olyan rossz ez??? Mi??? Ne röhögtess már... ez az Ajax rég nem a rettegett Ajax, most kijött nekik a lépés, van egy-két jó fiataljuk de az alap, h megverjük őket, az meg már szánalmas, h csak így. A SAF féle MU ma röhögve nyert volna, szép játékkal. Ne is a trófeákat nézzük, mert most épp sikerült minden kis gumicsont szirsz*rt begyűjteni, amivel lehet takarózni, de a játék hol van a SAF féle csapatétól??? És ne mondják, h igazolni kell, mert eddig is voltak itt klasszisok, még nyáron is hoztak három olyat, akik együtt képesek lehetnének 50+ gólra, de semmi. Tipikus Mou, sz*r játék, csak annyi, h mostmár eredményes se. Ez az amit nem tűrök itt! És ne azt nézzük hányszor nyert SAF-al BL serleget a csapat, nézzük azt is hányszor voltak ott a végjátékba, hány döntő volt... és mellé hány PL cím, ami akkor a világ legjobb bajnoksága volt. A 60+%-os labdabirtoklás azt mondja, h a MU uralt... könyörgöm, téged bármivel meg lehet venni?


AMit meg az utolsó előtti írt és te is reagáltál rá...


H*lyeség. Lényegtelen mi áramlik, a kép ugyanaz, van 6 topcsapat, még az Everton elég jó, a többi kuka, Bundesligába alsóházba verekednének, lényegtelen mennyi pénzük van, edző egyiknél se volt idén, csak azoknál, ahol meg pénz nem volt játékosokra (Bournemouth). A Leiceister győzelmét pedig szerencsének beállítani nevetséges, akkor ők voltak a legjobbak, és azért mert jelenleg az angol bajnokság képe úgy áll, hogy van egy stabil Arsenal, MU, előbbi ált. jobb egy picivel, akik keresik önmagukat, de előrelépni nem tudnak, a United ezt ráadásul úgy, h örökké edzőtvált és költi a csilliárdokat, és egyre sz*rabb a játék, van egy fejlődő Spurs, akik mostanra kezdenek talán jók, tényezők lenni Európai élvonalat tekintve, szépen egyesével fejlődtek szezonról-szezonra, pár szezonnal ezelőtt még az Arsenal-MU szinten voltak, tavaly szárnyalták túl még az Arsenalt is, van egy Chelsea, aki az utóbbi éveket tekintve a bajnokság uralkodója, és van egy City amelyik a fő kihívó és ennyi. Amit mondanak, h többtényezős, kiszámíthatatlan a PL, az kamu. Itt is két csapat van ami reálisan bajnok lehet, annyi, h mivel itt alapból nem olyan erősek még ők se, ráadásul még kevésbé stabil a formájuk, néha képesek kifogni egy sz*rabb évet, ráadásul tavaly pont egyszerre, bár a Citynél ink. csak folytatódott a mélyrepülés Pellegrinivel, és van egy harmadik tényező az angol bajnokságban, a változó, a sötét ló, aki mondjuk igaz, h a pénzek miatt is van, mert egy közepesebb csapat is képes jókat igazolni, és ha ehhez társul szakértelem + a két nagy gyengélkedése, akkor oda tud kerülni, ez volt tavaly a Leicester, de igazából ebben a szerepben van már egy ideje a Liverpool is, pld. 2013-14be összeálltak és majdnem bajnokok is lettek, úgy hogy előtte-utána semmi volt kb. Ez nem azt jelenti, h nüanszok döntenek. A TOP6-7 kb. mint Makó Jeruzsálemtől, de azon belül is óriási különbségek, Arsenal-MU az utóbbi évekbe bebetonozta magát erre a 3.-6. helyre, mert a Chelsea-City ált. leveri őket, és/vagy jönnek még Leicester, Liverpool féle csapatok + idén már a Spurs is, de előtte ők is ezen a 4-6. helyen táncoltak. Az angolok nem fogynak el a nemzetközibe, egyszerűen sz*rok és még instabilabbak is, de ezt már hozza a másik magával. Most talán lesz fejlődés, mert jövőre már tényleg a City és a Pool is összeállhat, két elég jó edzőről van szó, a Spurs nem hiszem, h visszalépne, ahogy a már most nagyon jó Chelsea sem. úgyhogy a Unitednek is be kéne szállnia a versenybe, és igazolni egy jó edzőt. Mert jövőre még a legendás Mou féle 2. szezon se lesz sz*rra se elég. A MU nem rosszul jön ki, hanem sansza nincs a bajnoki címre, mert nem tud elég meccset megnyerni, nincs játék, és emellet még vesztenek is bőven. Ez nem úgy van, h valaki bármikor megnyerheti, a MU, az utóbbi évekbe, ahogy az Arsenal is már vagy 15 éve nem véletlen nem nyert bajnokságot, a Chelsea meg a City tudott egyedül csapatot összerakni az utóbbi évekbe, sőt még az-az egy-egy épp kiemelkedő középcsapat is tudott. Kik tesznek meg minden tőlük telhetőt? Meg ez mit bizonyít? Ha valaki nem elég jó edző, akkor megtehet mindent, sz* játék lesz és egyértelmű, tapintható hátrány a bajnokkal, bajnoki éllovasokkal szemben. A PLnek is megvannak a maga tendenciái, nincsnek itt se meglepetések, és itt is az nyer ált. aki a legjobb, nem döntenek nüanszok, főleg idén nem, a Spurs volt egyedül még bajnoki címre érdemes, de egész évet tekintve jobb volt a chelsea, úgyhogy megérdemelten nyertek, ez volt egyedül a két kompetens csapat, a többiek ezzel a játékkal nem nyerhetnek se most, se a jövőben. Az, h ki fog tudni kiemelkedni már másik kérdés, nem látok a jövőbe, de simán elképzhelhető, attól függ mennyit fejlődnek a PL nagycsapatai, mert ha megmaradnak ezen a szinten, akkor én eltudom képzelni, h a Chelseat úgy összekapja Conte, h éveken keresztül ők nyerjék, nem nehéz, egy Barca-Real-Atlético bármelyike képes lenne sorban nyerni a PL szezonokat, annyira nem jók mostanában a nagy csapatok... de ez sztem talán változni fog, csak pont nem a MU érdekében, mert mindenhol van koncepció és edző, csak itt nincs. Itt nem látszik, h majd mi lesz, egyedül az elégedetlenkedők elhallgatására volt jó ez a nagyon gyenge EL győzelem, sokkal jobb lett volna ha elbukja a csapat és akkor már most el lehetne kezdeni építkezni. A Citynél pld. már tényleg elég jó játék volt látható így szezon végére, igazából teljesen jól látni a problémát, és sztem Guradiola is látja, egyszerűen nincs meg a Xavija, Iniestaja a csapatban. Nincs egy olyan játékos aki komolyan tudna, nagy mennyiséget passzolni, aki tudná hátulról irányítani a játékot, segíteni a labdakihozatalokat. Jelenleg a sokat passzoló City középpályások Yaya Touré, David Silva és Fernandinho, akik releváns mennyiséget játszottak. De David Silva is inkább támadásban ügyes játékos, Yaya Touré sem éppen egy Xavi-féle, Fernandinho nem elég jó, meg ő talán inkább a rombolásban jó. Kéne legalább egy-két ilyen játékos, meg a védelmet se ártana egy picit erősíteni, bár sztem a Kompany-Stones kettős nem lenne rossz, ha előbbi ne lenne örökké sérült, a szélekre meg már hozni akarják pld Kolasinacot, az okos döntés lenne. B*szki ott előbb épül egy jó, szerethető csapat, mindenféle nációkból, mint itt.

2017. máj. 25. 03:35
 7/9 szántóvető ***** válasza:
sir alex hányadik szezonjában is lett bajnok?ez nem a pd hogy odab_xnak valakit a real vagy a barca kispadjára és akkor biztos a 2. hely.itt vérebek vannak akik széttépnek.kiemelkedni,uralkodni nehéz.majd összeáll az.(vagy nem,majd kiderül.)de josé jó edző.ki mást kellett volna hozni helyette?
2017. máj. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szántóvető ***** válasza:
"A 60+%-os labdabirtoklás azt mondja, h a MU uralt"-a játék képe alapján tökéletesen uralta.korai gól,nulla szenvedés,sétagalopp.
2017. máj. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogy miért gondolom hogy a United bajnoki címért küzdhet a következő szezonban?

Azért mert csak meg kell nézned a Tottenhamet,mindenki az egekbe magasztalja hogy úristen micsoda csapat,micsoda játék,majdnem bajnokok lettek,közben meg ha megnézzük miért is lett második a Tottenham?Azért mert a nagy csapatok(Manchester united,Manchester city,Arsenal,Liverpool)nem képesek ki egyensúlyozott teljesítményt nyújtani.Ha a United picit összekapná magát,ha Guardiola nem lenne ilyen hülye meg ilyen önfejű hogy tiki-takázni akar a Premier Leauge-ben,ha Klopp-nál nem az lenne hogy a nagy csapatokat megverik de a kicsik ellen ki kapna,ha Wengert végre el takaritanák a kispadról,akkor a Tottenham max 5. lenne.

Ha a United jól el kapja a fonalat szerintem jó helyen fogja zárni a jövő szezont.

2017. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!