Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A ferfiakhoz szol a kerdesem...

A ferfiakhoz szol a kerdesem elso sorban az izlesuket szeretnem megtudni. Lanyok is erdekelnek Segitetek?

Figyelt kérdés
Na szoval 16eves vagyok kreol boru szokesbarna kek szem 170cm kb.Kezilabdazom a kerdesem az lenne hogy titeket zavarn ha a baratnotok kicsit izmosabb (4kockam van izmis bicepszem es nagyon izmos comb/vadlim). Szoval kezilabdazok es neha ez zavarja a fiukat. Egyebkent Eto juniorban jatszom ha ez szamit.Teged zavarna?

2017. jún. 3. 19:24
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Biztos marha izmos lehetsz 16 éves lányként. Amúgy nem gond, csak kétlem.
2017. jún. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És 16 évesen a férfiaknak akarsz tetszeni vagy mi?Mert nekem tetszik az ilyesmi női alak,de lehet,hogy a korosztályodból egy csontváz 50 kilós 16 évesnek meg ez már nagyon nőies.
2017. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, sőt kimondottan tetszik. Tetszenek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok.

Szerintem szőkésbarna haj + kreol bőr nagyon jól mutat együtt. A kék szem ráadás. Nekem bejössz!

2017. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnél :) de egy képet priviben szívesen megnéznék rólad :)
2017. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!