Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek jövőre ki nyeri a...

Szerintetek jövőre ki nyeri a bajnokok ligáját és az európa ligát labdarúgásban?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A Bl-t szerintem a Real Madrid, ez a csapat megállíthatatlan Zidanal az élen. Az El-t meg hát kérdéses, lehet hülyén hangzik de én az AC Milan-ra tippelnék mert ugye ők is ott indulnak és most a nyáron bevásárólnak rendesen a kínai tulajok pénzén :)
2017. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ney11 válasza:

Bl: Barcelona

El: Athletic Bilbao vagy Arsenal

2017. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bl: Barca Bayern vagy Real

El: Atleti, Mu, Arsenal, Monaco


Ja

Ès en angol focis vagyok

2017. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A BL- ben szerintem, megint spanyol győzelem lesz: Real, vagy Barcelona. Az El-re sokkal nehezebb tippelni: Bilbao, Sevilla, Arsenal, MU, stb.
2017. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MrPifta ***** válasza:

Szerintem az a csapat, amelyik megnyeri a dönntőt!

Mivel még egy selejtezőmeccset sem játszottak le, akár a grúz bajnok is lehet az.

Az Európa ligában még több mint száz csapat nyerhet.

2017. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 utolsószamuRAJ válasza:

Szerintem a Bl-be a Bayern Barcelona Real vagy Juve

Európa ligabol most szerintem kiemelkedik az Arsenal és szerintem az elkövetkező években angol uralom lesz mert a Pl be 6 top csapat van és 4 indulhat a Bl be és ugye az El győzelem Bl indulást ér és szerintem az El könnyebb egy Arsenalnak mint a Pl-be oda érni az 1-4 be

2017. aug. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!