Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo ennyire...

Cristiano Ronaldo ennyire lefogyott?

Figyelt kérdés
Csak 80 kg a 185 cm-hez képest míg Eden Hazard 76 kg. Még Messi is 72 kg a 169 cm-hez képest.

2017. jún. 12. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy meccs alatt amennyit fut 1-2 ezer kalóriát simán felhasznál, úgyhogy nem csoda ha lefogyott.
2017. jún. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 paper_chaser ***** válasza:
Hát sose volt dagadt. xD
2017. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Elég az neki.
2017. jún. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Paper_chaser nem úgy értettem, hanem hogy vékonyabb lett.
2017. jún. 12. 19:32
 5/7 paper_chaser ***** válasza:
Tudom, csak baromkodtam. :)
2017. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, de azért ő elég alacsony testzsírral ekkora (még a másik két példához viszonyítva is).
2017. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért ezekre az adatokra ne hivatkozzunk, még a magasságban is lehet, akár 3 centis eltérés is a valóságtól, a súlyt tekintve talán még több. Egyébként ha azt nézed, h magasság-súlynak mennyi az értéke (kevesebb=vékonyabb), akkor annyit megjegyeznék, h csúszik ez a képlet, mert ha valaki alacsonyabb, annak még durvább egy pl. -120as érték, mint aki magas. Gondolj bele 193 centihez nem olyan durva a 73 kiló, jó persze nagyon vékony, de így nem gondolsz rögtön arra, h milyen szörnyű sovány, gyenge. 163 centihez viszont ugyanez 43 kiló, az azért egy férfinak gyakorlatilag elképzelhetetlen, max. poén szintjén szokták mondani, h 40 kiló, még aki 160 centi sincs, és ő már nagyon-nagyon alacsony, ő is szokott lenni legalább egy 50 kg, és úgy nagyon vékony.


C. Ronaldo egyébként izmosabb, mint Hazard vagy Messi, de a testzsírszázaléka brutál alacsony, sokkal atletikusabb, nem is tudom talán 5% ha lehet a zsírja? :D De 6%nál sztem biztos kevesebb. Azért egy focistán elfér, én már láttam kb. 15 talán 20%os testzsírokat is. Messiéknek kicsit több van, plusz csúszik a képlet ezért lehetnek ők is kb. -100asok, ahogy CR is, a nagyobb izomtömegével.

2017. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!