Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri kimennem külfölfdre...

Megéri kimennem külfölfdre kézilabdázni?

Figyelt kérdés
Az Eto serdulo (u15-16) csapatat erositem.10es leszek szeptemberbe de valamilyen oknal fogva egy szornyen rossz csapatba kerultem be.Gondolkozom benne hogy esetleg Szerbiaba,Maltara,esetleg Parizsba kimennek kezilabdazni viszont konkretan semmilyeen csapatot nem talalok.Segitenetek hogy hova erdemes kimenni?

2017. jún. 16. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ertek hozza pontosan, de biztos vagyok benne, hogy ez nem ilyen egyszeru, hogy te gondolsz egyet es hipp-hopp, kinn is vagy. Plane Szerbiaba, ami nem is unios orszag es raadasul szegeny is.

Malta es Franciaorszag pedig NAGYON draga, tetemes osszegu kezdotoke kell.

Meg 16 evesen nem is mehetsz ki egyedul lakni, azt meg nem tudom, hogy a csaladod itthagyna-e csapot-papot egy szornyen bizonytalan lehetosegert, de nem hiszem. Ha kikerulsz, eloszor ugyis csak valami Bivalybaszbad-Also kaliberu csapat fog szerzodtetni, a tovabblepeshez, ha tehetseges vagy, nemi ido es meg tobb PENZ kell.

Nem megbantani akarlak, de felejtsd el, kiveve ha a szuleid nagyon gazdagok. Inkabb keress egy itthoni normalis csapatot.

2017. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!