Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan juthatnék be az NBA-be?

Hogyan juthatnék be az NBA-be?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, egy nem nagy csapatban játszom. Arra gondoltam, hogy majd Amerikába járok egyetemre és majd ott egy komolyabb csapatban sportolok tovább. Jó ötlet?

2017. jún. 21. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor az egyetemi bajnoksagokban kell jol szerepelned.

Es onnan kerulnek majd ki a jatekosok az nba-ba.

2017. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
USA-beli egyetem ahogy az első írta (akár sportösztöndíjjal) vagy leigazoltatod magad a középiskola végén, nem mész egyetemre és főállású kosaras leszel (mint Bryant), de erre kevesebb esélyt látok.
2017. jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. jún. 22. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne várj egyetemig, a lehető leghamarabb próbálj meg kijutni középiskolába legalább 1 évre. Ott, ha tényleg van tehetséged úgyis elintézik neked a további ösztöndíjat. Aztán meg, ha tényleg megütöd a mércét akkor leigazol valamelyik nagyobb egyetemi csapat.
2017. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!