Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék elkezdeni focizni...

Szeretnék elkezdeni focizni de az itteni focicsapat szinvonala nagyon alacsony. Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
A kisvárosomban, ahogy hallottam, rendszerint el-elmaradoznak az edzések, valamint ha jol tudom állandó edző sincs. Fizikumom teljesen rendben van kiskoromban 3-5 eves koromig fociztam, de abba kellett hagynom, 6 eves koromtol ujra sportolok egeszen maig. Labdeerzekem (szerintem) rendben van.Pestre szinte barhova be tudnek menni, ha emberi idoben lennenek az edzesek. Menjek egy pesti egyesuletbe, vagy mi legyen az elso lepes? Mit kellene tennem, ha ujra versenyszeruen szeretnek jatszani?

2017. júl. 4. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
kezdd egy kiseb csapatban, aztan ha jonak erzed magad, menj egy jobba. aztan ha ott is jo vagy, egy kispestet, fradit ki lehetne probalni szerintem. elferne mar egy jo jatekos a magyar fociban. :)
2017. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az biztos ;)
2017. júl. 4. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Először kicsiben kezd, menj el valamelyik kis csapathoz. Ott legalább tudsz szerezni meccs rutint (az írásod alapján kétséges a városod csapatának jövője, így oda menni nem ajánlom), amivel aztán jobban tudsz feljebb lépni a létrán. Csapatot nem tudok mondani, borsodi vagyok, csak azért írtam, hogy ne járj úgy, mint sok borsodi tehetség, akik túl hamar akartak a létrán fentebb lépni.
2017. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. júl. 5. 16:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ESMTK-ba ha kezdenem, az megfelelo szerintetek?
2017. júl. 5. 16:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj oda. 1es voltam.
2017. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi! Juli 17-en megyek megfigyelesre :D kicsit felek nem, tudom mi lesz :(
2017. júl. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!