Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy csináljam, hogy jó...

Hogy csináljam, hogy jó posztra kerüljek? (fociban)

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy focijátékos, de azért tudok focizni.... Csapatommal megyei 1. lettünk, és oda is csak úgy hívtak el, hogy nagy unszolásra.

Ott mindig hátvéd voltam. És megmondom őszintén nem volt rossz. Ember rajtam keresztül csak nehezen ment:D Mivel akkora már a földön volt...:P hát nem voltam valami szabályos játékos de hát az ellenfél se volt az.

A lényeg az, hogy még csatárnak se vagyok rossz.

De a suliban mindig kapusnak állítanak be, és én hiába ellenkezek bekényszerítenek. ha meg makacs vagyok és én azt mondom hogy én nem tudok védeni és engem be nem állítanak(mert hát amikor lövik a kapu felé a labdát akkor és megpördülök a fejemet lehajtom két kezem pedig fejem elé teszem... félek az erős lövésektől, főleg ha a fejem magasságába érkeznek.... ez valami fóbiaféle lehet, de ha nem akarom ezt csinálni reflexből ezt csinálom...), akkor meg azt mondják most mit rinyálsz? miért nem agy képes beállni?:(

Nagyon rossz ez nekem! Légyszi segítsetek!


2010. máj. 21. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

egyszerű: beállsz a kapuba és nem védesz csak állsz. Egy idő után úgyis megunják és lecserélnek :D

hajrá :)

2010. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jelenj meg minden edzésen,minden gyakorlatot maximális odaadással csinálj,igyekezz,és az edződ látni fogja az akaraterődet és valószínüleg ha az edzéseken hajtasz akkor fejlődni is fogsz.

A suliban szerintem állj a sarkadra és mond azt,hogy hadd legyek már egyszer a mezőnyben,utálok kapus lenni,de ha nem jön be akkor a kapuban az erős lövések elől próbáld meg leküzdeni a reflexeidet,szorítsd ökölbe mindkét kezed és az alkarjaidat tedd bele a lövésbe.(hasonló esetekben én is vagyok néha és én így szoktam megpróbálni kivédeni a lövést)

2010. máj. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha félsz az erős lövésektől, és jó vagy védőnek is meg támadónak is, mért nem próbálod még meg a középpályás posztot?
2010. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
állj be a kapuba mint 1 fasz, csak támaszd a kapufát és úgyis elegük lessz azán kimész a mezőnybe. hameg valaki beszól h béna vagy mond neki h akkor állj be, mutasd meg hogy kell
2010. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!:D:D:D
2010. máj. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!