Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nagyjából jól rúgok kapura,...

Nagyjából jól rúgok kapura, viszont ha magas labdákat kell adni előre vagy beadni az már nem nagyon megy, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Mert nem tudok úgy beadni, mint meccseken szoktak hogy erősen be (magasan), hanem csak beemelni tudom, úgy, mintha a kapust akarnám átemelni ... nem tudom hogy csináljam? Ha a lábujjak kezdeténél találom el a labdát és úgy nyúlok alá az úgy jó lesz? most fogok menni pár óra múlva focizni, és ott szeretnék jól (haverokkal). Néztem már hogy ők hogy lövik de nekem nem mindig sikerül úgy eltalálni...
2010. ápr. 9. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress youtuben Beckham-es videókat... Am próbálj erőből rüsztel alányúlni...
2010. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
lefeszített lábfejjel és ne spiccel alányúlva lődd. a lefeszített lábfejjel tudsz olyan erőset lőni hogy fel is szálljon a a labda, míg spiccel tényleg csak emelgetni tudsz. gyakorold bár nem lesz könnyű. ha kicsit is elszámolod magad akkor leszorítod a labdát a földre (mikor fent találod el) mikor meg nagyon alányúl könnyen lehet a földbe rúgsz bele és az fáj :D (a labda meg éppen odébb gurul)
2010. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!