Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Beszélgettek már focistákkal?...

Beszélgettek már focistákkal? Ha igen, kikkel?

Figyelt kérdés
Híresebbekre gondolok, NB1-esekre, válogatottakra, esetleg akik külföldön játszanak. Mik a tapasztalataitok? Kedvesek?
2017. júl. 17. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
*beszélgettetek
2017. júl. 17. 16:21
 2/9 ropiiiiiiiiiiiii válasza:
Talán 2014-ben é vidis focistával találkoztam wgy táborban. A nevümet már elfeljetettem :D (Székesfehérvár)
2017. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Bajner Bálintnak elmondtam, hogy ő a kedvenc focistám de azt mondta "nem érdekel" :(
2017. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megverjük azt a kis mocskot😠 én Gróf Dáviddal szoktam (élőben meg írásban is volt már rá példa), egyszer Kádár Tomival (meg az anyukájával Messengeren), és nagyjából ennyi. Jajj, meg Lovrencsics Gerivel, Jova Levivel és Radó Andrissal is dumáltunk. Velük mind pozitív a tapasztalatom, de Dávid volt a legaranyosabb eddig
2017. júl. 19. 11:07
 5/9 anonim válasza:
Király Gábor,Balajcza Szabolcs,Székely György,Torghelle Sanyi
2017. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azta... Hogy? :)
2017. aug. 7. 13:12
 7/9 anonim válasza:
Hát Király Gabi a példaképem (én is kapus vagyok) ezért telefonon megbeszéltünk a haladás ügyvezető igazgatójával egy találkozást Gabival :),Balajczával és Székellyel egy kapustáborban találkoztam Torghellével meg egy meccs után már a stadionon kívül :)
2017. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Balogh Norberttel(DVSC volt még akkor) most a Palermo játékosa,de még mindig szoktunk beszélgetni Messengeren,de élőben is találkoztunk már.
2017. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kis mázlista
2017. dec. 14. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!