Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Labdajátékok

A kérdés

Beszélgettek már focistákkal? Ha igen, kikkel?

Híresebbekre gondolok, NB1-esekre, válogatottakra, esetleg akik külföldön játszanak. Mik a tapasztalataitok? Kedvesek?

07-17 16:21  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

*beszélgettetek

# 1/4Időpont 07-17 16:21 Privát üzenet
ropiiiiiiiiiiiii nevű felhasználó válasza:

Talán 2014-ben é vidis focistával találkoztam wgy táborban. A nevümet már elfeljetettem :D (Székesfehérvár)

# 2/4Időpont 07-18 21:48 Privát üzenet
Bajner Bálintnak elmondtam, hogy ő a kedvenc focistám de azt mondta "nem érdekel" :(

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 07-19 00:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Megverjük azt a kis mocskot😠 én Gróf Dáviddal szoktam (élőben meg írásban is volt már rá példa), egyszer Kádár Tomival (meg az anyukájával Messengeren), és nagyjából ennyi. Jajj, meg Lovrencsics Gerivel, Jova Levivel és Radó Andrissal is dumáltunk. Velük mind pozitív a tapasztalatom, de Dávid volt a legaranyosabb eddig

# 4/4Időpont 07-19 11:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meccs után találkozhatok focistakkal?
Focimeccsen, amikor megy a himnusz stb mindig ott vannak gyerekek a focistákkal (13 vagyok, ha számít a kor) és oda, ha fizetek én is kimehetek? Ha igen, hol/hogy lehet megoldani?
Hogy lehet valakinek a csemetéje egy Ferencváros meccsen azon gyermekek egyike, akik a focistákkal vonulnak a pályára?
Miért mennek gyerekek a focistákkal, amikor kivonulnak a pályára?
A bírók milyen nyelven beszélnek a focistákkal a meccs alatt?
Hol lehet megvenni azokat a kis focista figurákat, amiket at M1-en mutattak, amikor a foci EB-ról beszélgettek? Ott volt az asztalon, a mezen.

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Labdajátékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu