Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem érzem motiváltnak magam a...

Nem érzem motiváltnak magam a fociban. Miért van ez? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 éves fiú vagyok. Nekem a mindenem a foci, már vagy 4 éves korom óta űzöm. 12 éves korom óta játszok egy nagyobb csapatban. De mostanában nem érzem magam motiváltnak.. 12-14 éves koromig a bajnokságban mindig gólkirály voltam, utána 3. lettem, és az előző szezonban már csak a 10. körül voltam.. Abban a szezonban semmi motiváltságom nem volt, örültem, ha néha csereként alkalmaztak..

Amikor haverokkal lejárunk focizni, azt úgy várom, nem tudnám kihagyni, és olyan cseleket is be tudok vállalni, amik meccsen szinte sose jönnek össze..

Most is edzőmeccsem lesz, és mindenki számít rám, de valahogy nincs kedvem hozzá, és az a baj, hogy nem tudom miért.. Szerintem nem vagyok ügyetlen, 2 éve hívtak külföldre is, de nem mentem, mert még kicsi voltam.

Mit tegyek azért, hogy motivált legyek? Mindenem a foci, de a meccsek alatt mostanában nem érzem ezt..



#sport #futball #Motiváltság hiánya
2017. júl. 26. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolj abba, hogy ezek a falábúak itthon átlagosan 5-6 misit keresnek havonta. Valahol a megye 2-ben is fizetnek meccsenként. (Persze ez egy nagy röhej de ez van) Ez motiváljon, ha átülöd az egész szezont a kispadon, tele leszel zsével, amiből meg ahhoz kezdesz mellette amiből akarsz. Fel a fejjel és kitartást hozzá! Én nagyon megbántam, hogy abbahagytam! Sajnos nekem senki nem verte a fejembe, hogy később 1000szer meghálálom majd neki ha nem lustálkodok sport helyett.
2017. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*amiből ahhoz kezdesz mellette amit csak akarsz
2017. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amúgy is szeretem a focit, de akkor a mai meccsen megpróbálok komolyabban fejben ott lenni.:)
2017. júl. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!