Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetek olyan jó...

Hogyan lehetek olyan jó kapus, mint Gróf Dávid?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom. A legdurvább helyzeteket is kifogja, eszméletlen reflexei vannak, érzi, hol kell lennie, a rúgásai is pontosak (igaz, hogy nincs annyi, mivel kapus, de ami van, az jó). Emellet, ami sokak számára egyáltalán nem fontos, de nekem például igen, hogy tartja a kapcsolatot a rajongóival, nem beképzelt, holott lenne mire.


Tudom, hogy rengeteg munka van abban, amit csinál, de én is olyan szeretnék lenni (viselkedésben is, védésekben meg pláne), mint ő. Ezt hogyan lehetne elérni?


2017. aug. 6. 21:05
 1/4 anonim válasza:
rengeteg edzéssel és kitartással. melyik csapatba védesz, ha esetleg nem lenne csapatod keress egyet! Egy-egy mozdulatot 1000szer el kell probalni hogy tökéletesen menjen. A munkának előbb utóbb meglesz a gyümölcse. Ha már elég jónak érzed magad akár próbajátékra is mehetsz! Kapus vagyok higyj nekem!
2017. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs csapatom, félek a kudarctól :(
2017. aug. 7. 13:10
 3/4 anonim válasza:
Anno én is féltem de most már nb2 utánpótlásban vagyok kezdőkapus. Próbálj meg csapatot keresni mit veszthetsz? majd irj hogy hogysikerült
2017. szept. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy a gimiben van lányfoci, szóval a csapat pipa :D azóta már inkább a hátvéd vagy középpályás posztokkal szimpatizálok :) még jó, hogy egy hónap alatt rájövök, hogy nem is akarok kapus lenni. De Gróf még mindig kedvenc :D
2017. szept. 17. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!