Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Focizni tanulok, videókból,...

Focizni tanulok, videókból, egyedül. Az álló labdafelvevés földről nem megy. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
(Focicipőm van, tehát biztosan nem a cipő orra gátol)
2017. aug. 17. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az oka, hogy egyszerűen még nem megy. Gyakorold és menni fog. Tádááámm!
2017. aug. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? gyakorold addig , amíg nem megy, rá kell jönni a technikájára és utána már alap lesz
2017. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sok. :) De hogyan gyakorolhatnék valamit, amit nem tudok elkezdeni? Ez a fő bajom. A cselezést lehet a kezdeti bénázásból fejleszteni, a dekázás mozdulatát lehet falsarokban állva, míg nem megy szabadon is.

De a labdafelvételnél nem ez a helyzet. Nem lehet rosszul csinálni, és gyakorolni, míg jó nem lesz, mint a többit, vagy fel tudom emelni, vagy nem. Vagy tévedek?


Nem értem, hogyan lehetne gyakorolni, és éppen ez a bajom.

2017. aug. 18. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld sztem akkor laposabb orrú és lábfejű cipőbel, amivel könnyen alányúlsz és nagyob felületen tud a labda megkapaszkodni
2017. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment az elején, elgurult, nem jött fel, stb... Naponta gyakoroltam, mostanra egészen jól megy az induláshoz képest. Ne add fel
2017. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!