Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem tudok cselezni?...

Miért nem tudok cselezni? 😥 Gyors vagyok fociban erős a lábam jól rugok de egy negyon nagy problémám van. Nem tudok cselzni. Ithol egyedül tanulom és megyis hibátlanul de mecsközben eggyáltalán

Figyelt kérdés
Elképzelem meg tanulom gyakorlom és mecközben le fagyok és azonnal rá rugom kapura vagy passzolok,, mi a hiba kérlek! " Segitsetek!!

2016. szept. 16. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szinten focizol, de egy fontos szabály, hogy semmit sem erőltetünk.

Tanuld a cseleket, de erőltetve sose használd. Ha úgy érzed lőni kell, vagy passzolni akkor ne cselezz. Azt majd érezni fogod mikor jön jól.

2016. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem cselezek soha,még is most fog elvinni a Reading (angol másodosztály)=) 13/f
2016. szept. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de valhogy bennem van az a vágy hogy ne csak paszolgassak vagy kapura rugjak hanem hogy meg mutassam hogy 1 v 1 ben is tudok. Meg tudom mecsen nem tanácsos cselezni de nekem a labda vezetéssel is gondom van. Mármint tudom vezetni a labdát csak meccsen azonnal el adom magamtól mint ha félnék a labdától de miért?? Ahogy irtam a lábam erős gyors vagyok és a Gimink csapatában vagyok de sokkal több elismerést kap az ami valamit csinális a páján mint hogy csak el rugjam magamtol még ha pontosan is!
2016. szept. 16. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináld meg a Ronaldinhos cselt, de ne külsővel told el, hanem belsővel és utánna külsővel menj el..
2016. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt a cselet is ismerem meg meg is tanultam de meccsen le fagyok
2016. szept. 17. 06:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi a baj?
2016. szept. 17. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!