Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kézilabdás lányok! Nem megy a...

Kézilabdás lányok! Nem megy a felugrás. Mi lehet az oka? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

2-3 éve kézilabdázok de még mindig nem megy a felugrás. Azon gondolkodtam hogy lehet az is közrejátszik hogy pont akkor volt eltörve a kezem amikor ezt tanulták. Heti 4 másfél és 2 órás edzésem van és tényleg nagyon próbálkozok de egyszerűen nem megy. Mi lehet ennek az oka és hogyan tudnák ezen javítani?

14/L



2017. aug. 26. 23:30
 1/5 anonim válasza:
Szia melyik csapatban játszol? Én is kézizek😉 de én kapus vagyok úgyhogy erre nem nagyon tudok neked válaszolni😐
2017. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Madách DSE
2017. aug. 28. 06:52
 3/5 anonim válasza:
Hát az oka az lehet hogy soha nem mutatta meg senki hogy kell jól csinálni így nem volt előtted példa. Nekem a szélső lövést nem mutatták meg hát azóta is küzdök vele néha. Talán ezért lettem inkább irányító. Hogy javíts ezen maradj edzés után vagy menj hamarabb és rakj ki magadnak bójákat. Az ugrólábaddal ugord át őket. Vagy vegyél elő zsámolyokat és azokra ugorj fel-le. Esetleg lépcsőn ugrálj felfelé. Kérd meg az egyik csapattársad hogy segítsen neked fejlődni. És mindig húzd fel a térded mert úgy ,magasabbra tudsz ugrani. Gyakorolj sokat és menni fog!
2017. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ
2017. aug. 30. 08:36
 5/5 Labeo válasza:
Elsosorban beszelj az edzoddel! Neki segitenie kell es segiteni is fog ha azt latja hogy te fejlodni szeretnel. A feladatok amelyeket az elottem valaszolo adott, teljesen jok. Az ugralo kotel is sokar segit. En ugyan kapus vagyok, de szamomra is fontos az ugralas. Ha rugalmassagodat akarod novelni akkor nagyon sok ugralokotel! Ha technika akkor pedig egy szakember kell.
2017. szept. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!