Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy ugorjak nagyobbat a...

Hogy ugorjak nagyobbat a kosárlabdában?

Figyelt kérdés
Sziasztok 192 cm vagyok 12 éves mindegy nem is ez a lényeg atom kicsit ugrok nem tudom miért?légszives segítsetek mit kéne erősitenem hogy tudjak zsákolni most csak a hálot érem el! 😥😢😰😨😱😭😓😪
2017. aug. 29. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű nagyon hirtelen nőttél meg és az izomzatod még nem vette fel a méreteiddel a lépést.

Kezdd el a Fegyencedzést egy általános erőnlét végett, utána pedig vannak különféle saját súlyos edzéstervek az ugrások növelésére. pl. Air Alert

Amúgy idővel javulni fog. Bár én nem kosárlabdáztam versenyszerűen, de sokat játszottam utcán, iskolában a haverokkal és emlékszem, hogy elértem a gyűrűt, bele tudtam kapaszkodni. Pedig csak 180 centi körül vagyok.

2017. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia köszi hogy hamar választ adtál!

Nem hamar nöttem mindig magassab voltam mint a korosztályom!Megfogadom a tanácsod.

2017. aug. 30. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!