Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Stadionba belépéshez (magyar...

Stadionba belépéshez (magyar portugál Groupama) kell személyi is vagy elég a jegy+szurkolói kártya?

Figyelt kérdés
ugyanis elvesztettem az irataimat. :(
2017. szept. 1. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A lettek ellen tegnap kérték a személyit is. Előtte soha nem kérték még tőlem, ez volt az első. Mielőtt bemész nézd egy kicsit az embereket akik mennek befelé és ahol látod hogy nem mutatják be a személyit ott menj be. Szinte tuti lesz legalább az egyik kapunál olyan szekus aki nem kéri el, mindig van, legalábbis B oldalon, de máshol is biztos így van. Ha meg nem jönne be akkor próbáld meg bármilyen más irattal, ha mindent elhagytál és nem is találsz olyan kaput ahol nem kérik el akkor meg max a jóindulatukban bízhatsz sajnos, ami nem gyakran van.
2017. szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tőlem meg nem kérték a személyit, csak a futballkártyát, pedig bérletem van.

Úgyhogy passz.


[link]

(Bocs az oldalért, de itt írják le viszonylag érthetően, és friss :D)


"Ha van ügyfélkapud, akkor van egy jó hírem: sokkal egyszerűbb lesz az igazolványok pótlása. Nem olyan régóta ugyanis az okmányaid pótlását elektronikusan is elkezdheted. Belépsz az ügyfélkapudba és ott már kezdeményezheted is az igazolványok pótlását. Ha nincs ügyfélkapud, akkor a rendőrség után az okmányirodát érdemes felkeresned. Tudom, hogy nincs kedved ott szobrozni egy egész napon keresztül, ezért szerintem mindenképp kérj előre időpontot! Fontos kiemelnem azt is, hogy a személyi pótlása csak a személyes megjelenéseddel intézhető."


Azt nem tudom, hogy egy nap alatt sikerülhet-e. Ha van futballkártyád vagy szurkolói kártyád, akkor valószínűleg nem fognak szívózni.

2017. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!