Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A minap olvastam, hogy Ronaldo...

A minap olvastam, hogy Ronaldo hat osztályt végzett, viszont jogosítványa is van. Hogy férhet a kettő össze, mikor a jogsi alapfeltétele a 8 általános?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 15:09
 1/3 anonim válasza:
84%

Nem biztos, hogy minden országban 8 osztály elvégzése a jogosítvány alapfeltétele.


Nem minden országban áll 8 osztályból az általános iskola.


Magyarországon is van 8 osztályos gimnázium, nem is tudom, hogy azoknak hogy néz ki a középiskolai bizonyítványuk. Vajon az első 4 évben az általános iskolait használják, vagy egyből újat kapnak? Mert ha az utóbbi, akkor nekik sem lesz nagyon papírjuk a 8 osztályról. Hivatalosan persze nyilván annak számít.


Egyébként lehetett magántanuló is.


Esetleg vett egy jogsit a brazil ecserin. (Nem tudom hogy milyen nemzetiségű, nem is érdekel)


Egyébként honna tudod hogy van jogosítványa, és csak 6 osztályt végzett? Ő mondta neked, vagy interneten olvastad egy einstein matek bukásáról szóló cikk mellett? :)

2017. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem tudom igaz-e, de gondolom kamu "érdekesség" a Tudtad-e? facebook oldalakon. Mindezek ellenére Portugáliában nincs összefüggés az iskolázottság és a jogosítvány között, csak annyi, hogy írni és olvasni tudjon az illető.

[link]

Ez azért van, mert a mi országunkkal ellentétben jobb helyeken nem azért járnak egyetemre, és egyéb oktatásokra, hogy papírjuk legyen róla, hanem, hogy tanuljanak.

2017. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
#1 Cristiano Ronaldo egy 8 tagozatos iskolába, járt Madeirán de a foci miatt Lisszabonban kellett költöznie és ott mindenki csúfolta az akcentusa miatt ezért inkább befejezte és a focinak szentelte az életét.
2018. jún. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!