Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy szurkoljak a holnapi...

Hogy szurkoljak a holnapi meccsen úgy a Portugáloknak, hogy a barátaim ne vegyék észre?

Figyelt kérdés

Együtt fogjuk nézni a meccset, egy kocsmában. Ők a Magyaroknak szurkolnak, de én viszont tudom, hogy Ronaldo egyedül többet ér, mint a magyar válogatott, és amúgy is csak véletlenül jutottak ki tavaly az eb-re, Ronaldó pedig nem véletlenül lett világbajnok. Szerintem inkább a kórházakra kellene költeni, és nem pedig stadionokat építeni.

Ha magyar mezben leszek (a többiek is abban lesznek), de real madridos zoknit és alsónadrágot veszek fel alulra (Ronaldo miatt), és azt senki nem fogja látni, úgy jó szerintetek? Sajnos portugálos ruháim nincsenek.

A portugál góloknál pedig úgy fogok csinálni, mintha ideges lennék, de valójában örülök. Magyar góloktól nem tartok, mert úgy sem rúgunk, tavaly is csak azért lett döntetlen, mert a Portugálok taktikáztak.

Nem akarom, hogy a barátaim cinkeljenek, mert ők a trollfocit bújják, és nem értik meg, hogy CR7 mire képes.



2017. szept. 2. 14:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%
Szerintem ez hülyeség vállald fel nyugodtan, én sem vagyok hazaáruló nem is szeretem annyira a focit de Rolando sokkal de sokkal jobb valoban mint az összes magyar. Vállald fel nyugodtan és az also meg zoknirol csak annyit hogy senki se fogja tudni rolanldo se es az emberek se hogy neki szurkolsz ugyhigy ha neki akarsz legyen látszat és mutasd ki az érzéseid én ezt tanácsolom. 😎
2017. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
95%
Trollfoci hol vagy?:D
2017. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Játszott már 0-0-át is a válogatott,hiába volt a csapatba szent tehénként tisztel c ronaldo.
2017. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Majdnem a csoportból sem jutott tovább Portugália az Eb-n😂😂😂😂
2017. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

ma 19:40


Egymás utáni döntetlenek sorozata sem méltó c ronaldohoz,tehát nem tudom mire verte magát az eb végén csórikám.

2017. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

,,Ők a Magyaroknak szurkolnak, de én viszont tudom, hogy Ronaldo egyedül többet ér, mint a magyar válogatott, és amúgy is csak véletlenül jutottak ki tavaly az eb-re, Ronaldó pedig nem véletlenül lett világbajnok"


Ja, szóval Ronaldo szintekkel jobb mint a teljes magyar válogatott, és te ezért szereted őt.

Ezt hívják divatdrukkerségnek.


Fogadok, hogy egy maximum 13-14 éves lány vagy (az írásod alapján)

És, hogy nemhogy a magyarból, de még a portugál válogatottból sem tudnál felsorolni ÖT játékost.



(Transfermarkt nem ér)

2017. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező Ronaldora maszturbál,akkor is ha pasi..
2017. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Most látom a kulcsszavakat, christiano... Már semmin nem lepődök meg :)
2017. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
#6 én lány vagyok, de nem vagyok attól divatdrukker... bár az igaz hogy aki ezt a kérdést írta ő viszont az... amúgy megtudjátok mondani ronaldo mikor lett világbajnok? mert én arról lemaradtam :( :/
2017. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberek miatt megértem Hitlert...
2017. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!