Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri 16 évesen elkezdeni...

Megéri 16 évesen elkezdeni focizni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek focizni szoktunk is csak úgy haverokkal kijárni focizgatni és tesi órán is nagyon szeretek.Sok focista haverom szerint el kéne kezdenem ezt a sportot űzni ha tényleg szeretem(szerintük van azért kis tehetségem is hozzá).Csak félek tőle hogy nem tudok már beilleszkedni egy csapatba úgy hogy ilyen ,,idős'' vagyok ők pedig már évek óta együtt fociznak...Egyébként kiskoromban fociztam úgy 4. osztályig kb.

2017. szept. 28. 19:59
 1/2 anonim válasza:
Figyu szerintem meg elkezdhetsz focizni hisz idővel ugy is "felvenned a csapat rutinját mozgását" es be felh hogy nem fogsz tudni beilleszkedni ahogy te mondtad hogy "idős" vagy hisz ugy is van kulon korosztalyoknak is "csapat".szoval kezd el.😊 (Bocsi hogy nem raktam ekezetet)
2017. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elején bárhogy próbálkozol nem fogsz tudni beilleszkedni, ezt a részét fölösleges túlparáznod. Edzéseken úgyis ele fogsz jönni, szóval simán elkezdheted.
2017. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!