Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kosárlabda, tehetség vagy...

Kosárlabda, tehetség vagy kemény munka?

Figyelt kérdés
Kb. 3 éve kosarazok, csapattársaim régebb óta és még mindig nem igazán érzem magam az ő szintjükön. Nem érzem, hogy megfelelően fejlődnék túl lassúnak tűnik. Nyáron rengeteget gyakoroltam de nem nagyon haladtam előre. Nyílván ebből következik, hogy nem vagyok egy nagy tehetség... Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek van e még esélyem kemény munkával behozni a hátrányomat a tehetségesebb csapattársaimmal szemben? (U16)

2017. szept. 29. 22:13
 1/1 anonim válasza:
Csak akarat kérdése.. ha elhiszed magadról hogy leszel olyan jó mint ők, és keményen dolgozol, hidd el sikerülni fog. Egyébként tényleg fontos az önbizalom kosárlabdában akármennyit is hagysz ki el kell hinned hogy a következő be fog menni különben esélyed sincs.
2017. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!