Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valóban én vagyok a hibás?

Valóban én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Lehet hogy más kategóriába kellett volna írnom,de végülis a focihoz van köze.Na, az van hogy suliba mindig focizunk,általába megvan a 3-4 gólom,de egyik osztálytársamnak akivel egyébként egy klubba járok,nem felel meg neki.A meccsen egy 6-7 gólhelyzetem volt,csináltam 1pár baklövést,de szerintem ez nem ok arra, hogy ott ordibáljon velem a pálya közepén - állítólagos haver létére.Én vagyok a hibás?Természetesen tisztába vagyok vele, hogy fejlődnöm kell,de betonos pályát amúgy sem szeretem,és ez az volt.Másik gyereknek is voltak rossz helyzetei,de ő kosarazik,és ezért azon csak nevettek...engem meg azért szúrnak le,mert hogy edzés mellett is csak ezt a teljesítményt tudom nyújtani.Mi lenne a megoldás?Haggyam ott az edzést?
2010. máj. 28. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ordítsd vissza hogy ne ordibáljon veled,mit képzel magáról ki Ő?!
2010. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha visszaszólok szintén elkezdi, hogy miért vagyok ilyen béna....
2010. máj. 28. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Nállunk is ez a helyzet, de magasról leszarom :))

Ha ellene vagy akkor lökj elég aktivan testel, vagy amikor nálla a labda tapadj rá szó szerint, és akkor semmitse tud vele csinálni

2010. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vok: de a klubbot semmiképp se hagyd ott
2010. máj. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. máj. 28. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előző válaszokkal. A pályát teljesen el kell különíteni minden mástól, ami a pályán kívül van. A múltkor én is leüvöltöttem az egyik legjobb haverom fejét, mert teljesen tisztén voltam, a kapuig ballaghattam volna a labdával, de ő bevitte a sűrűbe, és meghalt a támadásunk, csúnyán leüvöltöttem, igaz, hogy utána bocsánatot kértem tőle, hogy elszállt az agyam, de KELL egy vezéregyéniség, aki ha kell ,leüvölti az ember fejét, hogy koncentráljon jobban. Alázatosság, ennyi. Ezt nem személyes sértegetésnek kell venni, csak jelzésértékű, hogy fejben nem vagy ott, ahol kellene. Tényleg ne vedd piszkálódásnak, hidd el, csak jót akar a csapatnak, ezáltal pedig neked is.
2010. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak haverjaim akik nagy spanok de foci közben teljesen máshogy állnak a dologhoz ordibálnak stb. Nem tudsz vele mit csinálni sz*rd le. Mást nem tudsz velük csinálni.
2010. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó előtti:

ez csak egy tesi óra...én sosem értettem, hogy miért kell még akkor is üvöltözni a másikkal sírni-ríni ha nem lesz gól... nem dől össze a világ. Az alázat pedig nem az, hogy valaki leüvölti a fejed és te csak hallgasd és bólogass rá. Ha azt mondja neked, hogy jó lesz az csak koncentrálj jobban, vagy azt ordítja, hogy Figyelj má' légyszi' jobban oda!- akkor ne hord le a mindenki előtt és nem fogod magad 'alsóbbrendűnek érezni' vagy 'rosszabbnak'.

2010. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!