Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek Griezmannról...

Mi a véleményetek Griezmannról illetve az Atletico Madridról?

Figyelt kérdés

Milyen szintű a játékos és a csapat ?


Milyen játékstílusa a játékosnak illetve a csapatnak ?


Mi az esélyük a BL-ben illetve a LaLigaban ?



2017. okt. 28. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Griezmann remek játékos,bár idén kissé alul teljesít,kb a csapatról is ez a véleményem. Én személy szerint Chelsea szurkoló vagyok és baromira meglepett ahogy az Atlético játszott,elég gyengék voltak(remélem nem sértődsz meg,vagy nem tudom hogy az Atletico e a kedvenc csapatod,nem bántásból írtam de azon a meccsen a Chelsea sokkal jobb volt)kaptak egy tizenegyest belőtték és ennyi.Kb Griezmann is ez volt az egész meccsen,belőtte a büntetőt,meg egyszer felrúgta Hazard-t.

A második kérdésre nem tudom hogyan válaszoljak,szerintem eléggé szembetűnő hogy a védekezésre épít Simeone,illetve hogy valahogy szerezzenek egy gólt,utána be parkolják a buszt és valahogy kihúzzák a hátralévő időt.

A harmadik kérdés is elég nehéz.Még csak október van,lehet csak egy kis idény elejei forma ingadozás.

Ha így folytatják a BL csoportból sem fognak tovább jutni,de azért még van esélyük.A LA ligát annyira nem követem,de ahogy hallom most egyik gigász csapat sem hasít mint korábban.Bármi lehet még.Remélem kielégitő volt a válaszom.

2017. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ !


Igen Atleti drukker illetve Griezmann "fan" vagyok .


Nem sértődöm meg az igazságon ☺ ugyanez a véleményem mint ami neked .

Eléggé gyengék vagyunk mostanában , BL-ben illetve LA Ligaban is .


Remélem azért a többi BL meccset úgy alakítjuk ki ahogy én azt elképzeltem :

Atleti:

Qarabag 3pont

Roma 3pont

Chelsea 1pont

Roma:

Qarabag 3pont

Chelsea 0pont

Atleti 0pont


Így Romának 8pontja lesz míg nekünk 9, ezzel tovább jutunk csoport másodikként .


De a Chelsea jó csapat úgyhogy az Atleti - Chelsea bármi lehet , de akkor is valahogy tovább jutunk , mert olyan NINCS hogy egy BL döntős csapat kise jut a csoportkörből 😃


Mégegyszer köszi a választ és sok sikert a Chelseanek ! 😉

2017. okt. 30. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanez a véleményem nekem is, meglátszik az átigazolási tilalom az Atletinél, kell egy erősebb vérfrissítés előre, ami már meg is van oldva, mert jön Diego Costa, de elférne még a védelembe és a szélre is egy kis erősítés, főleg, ha Griezmann megy a barcába.


Amúgy szerintem Griezmann a világ egyik legjobbja, bár idén tényleg elég gyenge.

2017. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom , hogy Griezmann egy jobb csapatban (pl.: Barca) jobban teljesítene , csak ezt már korábban kellett volna meg tenni , mert így beragad az Atletibe .


Igen ez a Sportbírói döntés (eltiltás) ez nagyon oda tett az Atletinek , ugyanis úgy volt hogy jön Lacazette illetve Costa is , és még sok más igazolás .

Mostanra már csak Costa jön illetve egy Sampdoriai játékos , Griezmann meg remélem megy ,habár nem tudom hogy Grizinek milyen posztot szán a Barca ...


Egyébként Atleti - Qarabag 1-1 😡 ...

Roma - Chelsea 3-0 😑 ...


Innen már nehéz lesz visszahozni ... bele kell nyugodnom hogy kiestünk ... 😭

2017. nov. 1. 07:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Sajnálom az Atleticot,meg a saját csapatomat is ;(

Nem akarnám hogy a Roma legyen csoport első,baromira nem érdemlik nem

2017. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csapat és Griezmann olyan elit mint a barca meg a real csak nincsenek ott fejben. Griezmannak jól megy a kontra de igazából akàrhonnan elèg veszèlyes a kapura. A csapat többgolos győzelmekre megy mindig de általàban 1-0 jön össze csak de orulnek mert visszik a 3 pontot a mostani BLen kivul igazàból a legnagyobb esèlyesek mert ha ottvannak fejben barcát meg bayernt ejtenek ki már lenne a hàrom èv alatt 2 BL kupájuk ha nem lenne gyenge a játékvezetés mert a real mind2 bl dontot lesgolal huztak ki addig mire valahogy bemazliztak a kovi 2x15 percekben ha lenne videobiro most az atletinek lenne 2 BL kupàja de sajnos ez van.
2017. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!


Én is nagyon szeretem Griezmann játékát, leginkább a francia válogatottban nézem nagyon szívesen meg persze az Atleti-ben. Ebben az évben alul teljesít és szerintem a csapat is ugyan így, de ebben az évben már Costa és Vitolo is játszik és Costa már gólt is szerzett szóval ki tudja :) Viszont Griezmann-t nagyon szívesen megnézném Angliában játszani pl. a United-nál. Ahova majdnem el is távozott. Az Európa Ligában van esélyük az Arsenal, AC Milan, Lyon hármas mellett az biztos. :)

2018. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Grizi amúgy ha megy valahova az a Barca lesz, az Unitednál már amúgy sincs rá szükség, mivel megvették Lukakut, és még Zlatan nélkül is csatárbőségben szenvednek (Lukaku, Rashford, Martial, Lingard, meg még Ibra is ott van, oké, hogy ők nem középcsatárok, de ott sincs hely), + Mourinho is mondta, hogy nem kell nekik csatár.
2018. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!