Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » BetClic-en lehet kombi fogadás...

BeerHunter kérdése:

BetClic-en lehet kombi fogadást tenni?

Figyelt kérdés
Most 20.000 Ft-ig visszaadják a pénzed, ha elbukod. Arra lennék kíváncsi, hogy egy 3-4-es kombival való fogadásnál is igaz-e ez. Ahol teszem azt 3,5-szeres szorzó jönne ki.
2010. máj. 30. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A feltételeket sajnos nem tudom fejből. De a betclic irodát hagyd a fenébe. Inkorrekt, fos iroda. Ezer jobb iroda van.
2010. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Itt a válasz a kérdésedre:


Ez az ajánlat csak új BetClic ügyfelekre vonatkozik, és érvényes az összes sport fogadásra (beleértve a gyűjtőfogadásokat), kivéve a System bets és a BetClic14 (totó).

2010. máj. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt hogy érted, h inkorrekt? Mármint ez miben nyivánul meg?

2010. máj. 30. 23:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Különböző nevetséges indokokra hivatkozva zárolják a számládat ha túl sokat nyersz. Ha még kezdő fogadó vagy, akkor nem lesz gond valszeg. De ha komolyabban akarod űzni ezt a dolgot, akkor mindenképpen hagyd őket a fenébe.
2010. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!