Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mire gondoltok mikor fociztok,...

Mire gondoltok mikor fociztok, mikor nálatok van a labda? Első sorban azoktól kérdezném akik komolyabb egyesületnél játszanak nemcsak igy haveri szinten. Én általába valami zenére gondolok és ritmusra sokkal jobban megy. Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a zene dolog jó, rajtam sokszor túl nagy nyomás van a meccseken (mindenki jó teljesítményt vár), ezért sokszor csak azon feszülök, nehogy rossz helyre passzoljak.

Persze van, hogy feloldódok, akkor már mindig a következő cselen/passzon gondolkozom.

2010. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindig arra gondolok, hogy megkell mutatnom magamnak, hogy vagyok annyira jó, mint amennyire tartanak, gólt kell lőnöm.
2010. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én kézizek, de most, hogy így elgondolkoztam rajta én csak a nayg ürességre emlékszek, álltalában már hamarabb eldöntöm , hogy mondjuk milyen cselt fogok alakalmazni vagy mit akarok( persze ez sokszor figura függő)
2010. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálam ez teljesen fordítva működik, focizok, II. osztályban ! amikor nincs nálam a labda, akkor énekelgetni volna kedvem, de amikor hozzám kerül, akkor viszont teljesen koncentrálok a labdára és a többiek helyzetére...

Kb. olyasmi érzetem van mint a sakkozóknak, hogy ilyen szituban mi a megfelelő lépés ! :)

2010. jún. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nálam van a labda és mivel középpályás vagyok ezért arra gondolok hogy jó labdát adjak vagy éppen egy jó kis messzi lövést (amibe jó vagyok) de persze az is bennem van hogy olyan cselt csináljak ami a közönségnek is tetszik :P
2010. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 loadingzone válasza:
Én legtöbbször a csapattársaimra (barátaimra) gondolok, hogy értük játszom.. általában beválik. :)
2014. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!