Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyi lehet a piaci értékem?

Mennyi lehet a piaci értékem?

Figyelt kérdés

A footballban a játékosoknak van piaci értéke, amit átigazolás időszakban kifizetnek a vevő csapatok. Pl. Neymarért 200 millió eurót fizetett a PSG.

Arra gondoltam, hogy szerezhetnék így én is pénzt, ha eladnám magam valamelyik nagyobb klubnak. Hogyan számoljam ki, hogy mennyit érek?


Nem nagyon szeretem a focit így lényegében mióta leérettségiztem és elhagytam az iskolapadot nem igazán értem labdához. Gondolom ez azért csökkenti az értékemet.

Fizikai tulajdonságok: Magasság 186 cm, súly 130 kg.

23 éves vagyok, jelenleg gyárban dolgozom. Legmagasabb iskolai végzettségem: érettségi. Beszélt nyelvek: magyar.


Így merre induljak el? Hogy adjam el magam? Kezdésnek pár ezer euro is jól jönne, ennyit kisebb klubbok kifizetnek gondolom. Előre is köszönöm a segítséget.



2017. nov. 25. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel lehetnél úszó is. Azokat is egész jól fizetik.
2017. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vesz senkit, aki nem tud focizni.
2017. nov. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az átigazolási pénzt nem a játékos kapja :D A klub utal a klubnak a játékosért, de neked nincs klubod ergo nem tudnak megvenni és amúgy sem fizetne érted senki egy forintot sem.
2018. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mivel nem vagy igazolt focista így nem fog senki sem pénzért megvenni, mivel amúgy is a klub kapja a pénzt nem a játékos Neymarnál is a Barca kapta azt a 222 millió Eurót nem ő. Igazolatlan focistaként esélyed sincsen nagyon bekerülni egy "nagyobb klubba". Megyei szinten tudód csak elkezdeni, de ott meg fizetés nincs max az edző áll néha egy sört.
2018. ápr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!