Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Betiltják ezt a borzasztóan...

Betiltják ezt a borzasztóan idegesítő hangszert, a "vuvuzela"-t a világbajnokságra?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül idegesítő ez a hangszer, aki nézte a konföderációs kupát 2009-ben, az tudja miről beszélek. az a darázsraj hang, eszméletlen idegesítő, ha vb-n is ez fog menni szurkolás és dob helyett, elgondolkodtató lesz a VB..
2010. jún. 3. 15:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy nem fogják betiltani. Azért mert evvel az afrikai nézők szórakozását elvennék. Én valami ilyesmit hallottam.
2010. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Miért kéne betiltani? Elvileg nem befolyásolja jobban a játékot, mint a dob vagy a kiabálás. A tévében mondták, hogy az afrikai játékosok agya már nem is reagál arra a zajra... az európai focistáké talán a közönségzajra nem... ennyi előnye lehet a hazai pályának :)
2010. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
felőlem dudálhatnak a hazai meccsükön mikor ők játszanak, csak a kedvenceim előtt ne!:D spanyolokat hallani kell:P
2010. jún. 3. 16:01
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tíltják be. Engem sokkal jobban idegesít a maygar szúrkolók "Hülye f*sz, hülye f*sz!", illetve "Cigányok! Cigányok!" féle kántálása, mégis végig bírok nézni egy meccset.
2010. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos nem tiltják be, pedig egyáltalán nem ártana, hallottam, hogy még a játékosok sem értik egymást ha kommunikálni szeretnének egymással.
2010. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Mért lenne elgondolkodtató a VB? és nem szoktak olyanokat üvölteni hogy hülye f*sz! azt azzal téveszthetted össze hogy hülye vagy! amit a bírónak szoktak mondani. Azt se értem hogy egy Magyarnak mért a Spanyolok a kedvencei de ez nem érdekes.
2010. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne feltétlenül betiltani,de kétlem,hogy a szurkolóknál el lehetne érni,hogy ne 30000-en fújják egyszerre - mert az tényleg baromi idegesítő a többi nézőnek (még TV-n keresztül is) és a játékosoknak is!
2010. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
nekem igazából tetszik,habár egy 10perc után már az agyamra megy nekem is.
2010. jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Én bírom a hangját. Itthonra jó lenne egy. Fújnám a Loki meccsen. De amúgy a konfed elején tavaly nekem is idegesítő vold, de megszoktam.
2010. jún. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
90%
Engem nem idegesít, ha figyeled a meccset észre se veszed, hogy fújják azt a sz@rt!:D
2010. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!