Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy Lebron...

Miért van az hogy Lebron James körül nincs normális csapat?

Figyelt kérdés

Miért nem képes a Cleveland vezetősége normális csapatot építeni

James köré?Minden ilyen NBA fan oldalon szidják Jamest hogy szupercsapatban játszik mondjuk a Heat az szerintem ilyen volt de most nagyon nem ezt érzem egyszerűen nincs használható emberük védekezésben össze vissza igazolnak.Ha így folytatják nyáron elmegy James vagy ha nem is megy gyűrűt esélye sem lesz nyerni ilyen GSW,Boston,Rockets mellett ilyen idős kerettel ami nekik van.A Cavs szerintem James után sehol nem lesz szóval még játszik ami már nem sok idő addig kéne bajnokesélyes csapatot összerakni.Miért van ez?



2018. jan. 2. 14:56
 1/5 anonim válasza:

Azért mert maga Lebron akkora Franchise, hogy nem kell köré csapat ő maga a csapat. na jó viccet félre téve

James körül van csapat nem úgy teljesítenek amit elvárnának tőlük.

Megnézheted Loveot mielőtt oda igazolták star volt egyedül most meg egy jó játékos néha extrán dobó.

De ma visszatér Thomas érdemes lesz így megnézni a csapatot.

2018. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen Love durva volt Minesotaban de senki sem látta, hogy lefelé fog épülni?Igaz vannak jó meccsei most is karácsonykor a GSW ellen Love vs GSW volt James szinte nem is volt.Vagy mint a GSW ,hogy jól draftolni ugye KD kivételével a három sztárt Draftoltak.Miért nem tudnak jó pickeket beszerezni mert a Warriors sem 3 1/1bol van ott ahol 10 Pick játékosokat felépíteni?
2018. jan. 3. 00:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Tenyleg szar a Cleveland. 3 ev alatt 3 nagydonto...
2018. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nézd már meg keletet idén kivételesen van még használható csapat meg tavaly is volt egy Boston ami nem volt rossz de nem ilyen jó mint idén keletről nem nehéz bejutni.A döntőben meg mintha ők játszanának úgy mint playoff első körös ellenfeleik ellenük semmi esélyük az előző döntőre értem.Mert ha nyerni akarnak nyilván 120% kell meg nagyon erős a GSW de nem ennyire nyugatról érdekes sokan megtudják verni őket de a CAVSnek semmi esélye.Én is Lebron fam vagyok tehát nem szidni akarom őket de nagyon gyengének érzem őket sajnos.
2018. jan. 3. 21:33
 5/5 anonim válasza:

Ez az idei szezon elég gyenge a Cavs-nek. Nem csak ők lettek Kyrie hiánya miatt gyengébbek, de a többi csapat is előre lépett és ezt jelenleg nem tudja a Cavs felvenni.


Ez a Lebron szidást én már nem is nézem, mert akkor nagy idiótaság, hogy csak felhúzod magad rajta aztán ennyi...


A szakértők azt jósolják, hogy, ha elmegy akkor a Cavs megint utolsó között lesz a bajnokságban, ami nagy igazság, a múltat nézve. Bár még van egy play-off a döntéséig.

2018. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!