Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Elfelejtettem rúgni?

Topi40 kérdése:

Elfelejtettem rúgni?

Figyelt kérdés
Hali. 6 éve focizok. Eleinte védőként és hát elég sok helyen kötöttem ki már, de véglegesen is kapus vagyok. Amikor haverokkal lemegyek focizni általában ki szoktam állni, ha nem akarok védeni, de viszont úgy tűnik elfelejtettem normálisan kapura lőni, passzolni.. Mivel ugye a kapusnak a keze a legfontosabb. Pár éve, mikor a támadóknál voltam tök jól, ment minden a lövésem is nagyon jó volt nagyon jól eltudtam találni mindig a labdát erősen a sarkokra. De most a labdám mindig középre tekeredik és a kapu előtt le is pattan.. Kezd idegesíteni ez a tényállás, mert ezek szerint a kirúgás sem menne. (Már 3 hónapja nem fociztam sérülés miatt :/)

2018. jan. 3. 10:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!