Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Saját tapasztalatok, mások...

Saját tapasztalatok, mások elmondása szerint NB3, Megye 1, Megye 2 osztályú labdarúgó csapatokban mennyi pénzt kapnak a játékosok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 14. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NB3 asszem 150.000Ft körül van.
2018. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Csapatonként változó.

Minden osztályba vannak kisebb és nagyobb költségvetéssel dolgozó csapatok, de igen az nb3ban meglehet keresni 150-200k-t is, de nem mindenhol és nem mindenki kap ennyit.

Nb2-ben inkább 4-500k, de azok is a jobb játékosok, átlag inkább 300k.

Nb1ben pedig 1 millió felett keresnek már az átlagjátékosok is, a jobbak inkább 2-3 millió vagy felette.


Megyei szinten pedig a többség tudtommal full amatőr, tehát nem kap pénzt, max pár csapatban vannak fizetett játékosok.


Persze ezek csak becslések amiket olvastam az elmúlt években.

Plusz a városomban nb2-es csapat van, így vannak félinformációim.

Pontos infókat nehéz mondani, mert itthon eltitkolják ezeket a csapatok.

2018. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Változó, nincs egységes fizetés.

Megyeiben nagyon ritka, ha valaki kap fizetést.

NB3-ban szoktak 100-150 ezer körül keresni

NB2-ben 200-300 ezer átlagban

NB1-ben meg a legfalábúbb is kap 300-350 ezer forintot. Osváth Attila is ekörül keres pedig ő már aztán tényleg falábú. Jobbak meg tényleg milliós fizetésekért játszanak.

2018. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy ahol tehetős a klub, ott sokkal nagyobb fizetések vannak, mint amiket írtok. 350e nb1-ben? 3 klub adta meg tavaly, hogy mennyit fizet a játékosinak (nem a puskás ak.) és 350e-et senki nem kap.

Megye 1-ben és megye 2-ben is vannak fizetések. Nb2-ben már milliók vannak. Egy NB-2es erős csapatban már lehetséges 750-1 000e Ft-tot keresni. Nb3-ban pedig félM-t is. megye 1-ben vannak azok a fizetések amiket NB3-ban gondolna az ember. De azért írtam ki a kérdést, hogy megtudjak minél pontosabb információkat, várom továbbra is a válaszokat, az eddigieket pedig köszönöm! :)

2018. jan. 15. 11:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy nincs egységes fizetés, változó fizetések vannak a klub anyagi helyzetétől függően. Még a nagy kluboknál is vannak eltérések még saját klubbon belül is.
2018. jan. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hemingway mondta, hogy az nb1-ben az átlagos fizetés 1 millió körül van. Tulajként csak tudja.


Az nb2-ben max a fele lehet az átlag, de inkább kevesebb. És így tovább. Megyei szinten meg max 1-2 Pesti csapat tudja fizetni a játékosait, máshol mindenki amatőr. Max bónuszokat kaphatnak.

2018. jan. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 facebook45 válasza:
Megye 1ben nálunk kb 40 ezer fix +5 ezer 1 győztes meccs és nem vagyunk a legtehetősebb csapat. Heti 2 edzés, 1 meccs. Feljebb tudok olyat hogy aki ifiből jár heti 4 felnőtt edzésre (meccsre még nem is) kap 40et. Ott egy meghatározó játékos szerintem 100 felett kap havonta. Mondjuk ott már azért kell teljesíteni is.
2019. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Magyarország melyik régiója, melyik megye?

2019. máj. 3. 11:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy az én megyémben van olyan csapat, ahol egy játékos 300 ezret keres.. és nem pest megye. Ezen kívül szerintem mindegyik megye1-es csapatban van fizetés, bár van amelyiknél nem fix, csak pontért jár
2019. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársam dicsekedett, hogy hatszámjegyű összeget keres megye1-ben, országos viszonylatban szegénynek számító megyében. És ő még nem is a legjobban fizetett játékos. Csak tudnám, miből van pénz ezekre a fizetésekre...
2021. szept. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!