Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnatok olyan klubot, egyesul...

Tudnatok olyan klubot, egyesuletet (Bp. ) ajanlani ahol 21 evesen elkezdhetek roplabdazni?

Figyelt kérdés
nincsenek nagy ambicioim, barmilyen kis klub jo ahol hobbi-szeruen lehet uzni ezt a sportot, ugyanakkor tobb egy kis barati utogetesnel. konkret cim, vagy webcim jol jonne, de mar a nevnek is orulok. koszonom a segitseget!
2008. okt. 26. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Kőszegi vok (Vas megye), de szerintem a legjobb az lenne, ha a barátaitokkal alapítanátok egy csapatot. Ott tényleg akkor kéne edzésre menni amikor akarsz. Ha bajnokságban is akarsz játszani, beneveszhettek egy ottani bajnokságba. Ez heti 1 meccs. A megyei 3 -ból indulnátok, onnan nem eshetnétek ki, csak feljutnátok. Minden magyar NB 1 es csapat így indult. Ha jó a csapat egy megyei 2 ig vihetitek. Jó szórakozás, de mégis (ha nem is annyira) komoly. Ha nem lenne úgy 15 barátod, csak mondjuk 6 , meghirdethetitek, hogy jelentkezz ebbe meg ebbe a csapatba. Próbáld meg, sok szerencsét! Ja először kéthetente (otthoni meccs) bérelni kéne pályát, ez úgy 500 FT (lelátó nélküli). És a szezon elején 50000-ret be kéne fizetni a bírókra. Ez fejenként 6- 7000 Ft. Sok szerencsét, lécci írj választ!!!

2008. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vok. Bocsi, azt hittem, fociról van szó
2008. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!