Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Kapusok! Megér egy ilyen...

Kapusok! Megér egy ilyen kesztyű 11. 000 Ft-ot? (kép)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy találtam egy hirdetést amiben egy ilyen kesztyűt árulnak ennyi pénzért. Kettőt kapott a tulaj és el szeretné adni mind a kettőt ezért kerül ennyibe. Hobbi szinten szoktam csak focizgatni és nem tudom adjak-e ki ennyi pénzt ért.

Az egyik felem azt mondja igen, mert ettől jobbat olcsóbban nem kapok, és mivel ritkán használnám bírná sokáig.

A másik viszont azt mondja, hogy nem érdemes ennyi pénzt kiadni azért, hogy felvegyek két hét hétbe egyszer, és ez is ugyanúgy szét fog menni mint az olcsóbb.

Szerintetek, hogy döntsek?



[link]



2018. jan. 26. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez neked nagyon NEM éri meg! Hobbira tökéletes a legolcsóbb elfogadható minőségű, ahogy mondták ez a drága is tönkre megy. Ettől nem leszel jobb kapus. :)
2018. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!